Przemyślanie będą za śmieci płacić niemało
Przeczytaj oryginalny post blogu
17-01-2013
06:05
Redaktor

PRZEMYŚL.  Stawki za śmiecie uchwalone.

Choć wbrew krążącym…

17-01-2013
10:05
Piter

Jaka ekologia. Komu wciskasz ten kit. GOŚCIU. Korzystasz z usług MZK. Widziałeś przystanki MZK? NIE! To rusz cztery litery na miasto i zobacz sam. Ekologia! Nie widziałem ani jednej śmieciary na mieście która zbiera tylko szkło, papier, metal, itp… rzeczy. Wszystko wsypują do jednej śmieciary i jadą dalej.
Ekologia to MIT.

17-01-2013
10:07
ROMAN

no tak a czy Ci co podejmują te decyzje – mają świadomość o co w tym wszystkim chodzi ?
- wątpię – co z tego że u nas ze śmieciami będzie CACY – a w innych krajach np. z poza Europy to co się dzieje
- to jest tak samo jak z CO 2 [ USA/ Chiny/ Indie - mają w nosie dyrektywy i robią swoje] a nam się – wciska kit – jeśli ma być CACY – no to Wszyscy robią CACY – a nie wybiurczo .

17-01-2013
12:09
ZBIGNIEW

Piter masz w 100% rację.Mam prywatny dom i już od wielu lat posiadam 3 pojemniki na segregację śmieci.I co z tego , skoro i śmieci i plastik idzie do jednej śmieciary.Tylko Szkło odbierają oddzielnie w wyznaczonym dniu.Podpisujemy wszystko co wciśnie nam UNIA.Emisja CO2, segregacja śmieci.
Ciekaw jestem jak unia zaleci ustalenie średniej pensji na poziomie 3,500Euro czy Polska tak szybko podpisze się pod ta DYREKTYWĄ.??? to kolejne bicie piany,robienie wody z muzgu i wyciąganie pieniędzy.

17-01-2013
14:04
Piter

Pół godziny temu. Kamienica – w Przemyślu – przy ulicy Plac Konstytucji 5, świeżo wyremontowany budynek w którym na parterze mieści się apteka. Patrzę się na dach, a tam piękny czarny dym leci z komina. Na 100% stare buty poszły, plastik i szlag wie co jeszcze. Ekologia – buhahahaaaa. Gdzie ta nasza SM jest? Aha… mandaciki wlepiają śmierdziuchy leniwe.
Autobusy obsrane, brudne, śmierdzące. A nowy testowy Solbus codziennie czysty – hmmm ciekawe dlaczego.
Zróbcie porządek z szyldami na starówce i tablicami reklamowymi przy ulicach w Przemyślu. To jest miasto czy wiocha!? Gdzie ten pier….ny konserwator zabytków. ZA CO ON BIERZE KASĘ!?? CO WY SOBIE JAJA ROBICIE?
ZRÓBCIE PORZĄDEK W SPÓŁKACH MIEJSKICH, A POTEM SZUKAJCIE KASY U LUDZI.

17-01-2013
18:52
Maximus Segregatus

Jest sposób aby dużo segregując w łatwy sposób – mało płacić za odpady – ale dlatego, że mało się płaci – to rady gmin i grupy trzymające władzę udają że nic o tym nie wiedzą – szczegóły na google.pl po wklejeniu hasła "jak mniej płacić za śmieci" oraz hasła „system eko ab” – można czytać a nawet oglądać…

18-01-2013
01:37
brat Robert

patologia w Sejmie przekroczyła wszelkie granice
Trzeba będzie w przyszłych wyborach kreślić przede wszystkim "jedynki" na listach partyjnych

ja rozumię, że można zdurnieć ale do tego stopnia …. :? :? :?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.