Przemyślanka reklamuje XXI Finał WOŚP
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-01-2013
13:18
Redaktor

PRZEMYŚL, WARSZAWA. Przemyślankę Małgorzatę “Gonię” Stec ostatnio mamy okazję oglądać bardzo często na niemal wszystkich kanałach telewizyjnych. A to dlatego, że wystąpiła ona w spocie reklamowych najbliższego XXI Finału WOŚP.

“Gonia” stoi tuż obok Jurka Owsiaka i bynajmniej nie jest to przypadek. – Z ideą WOŚP i “Pokojowym Patrolem” jestem związana od dawna – mówi M. Stec. – Warto pamiętać, że Wielka Orkiestra…

05-01-2013
18:21
przemyślak

Ani grosza na tego pasożyta

05-01-2013
18:22
Ambroży

Gonić :oboje z tym doradca eutanazji dla babci i dziadka!.
Ja na pewno nie dołożę ani grosza dla naiwniaków żerujących na chorych , a de facto paprających się w błotku piwoszy i narkomanów!

06-01-2013
15:13
Daniel

Przykre te Wasze komentarze…
Woodstok, to Woodstok, a sprzęt w szpitalach to co innego… Ja jeszcze nie mam dzieci, ale wielu z moich znajomych mówiło, że właśnie narodziny potomków uświadomiły im, jak ważne jest to co robi WOŚP. Średnio dwa na pięć medycznych urządzeń miało oznaczenie, że są z WOŚP. Zgadzam się, że w demokratycznym kraju, w którym każdy jest objęty ubezpieczeniem zdrowotnym i każdy pracujący odprowadza nie małe składki – nie powinno być miejsca na działalność WOŚPu – wszystko powinno sponsorować Państwo i instytucje do tego powołane. A skoro jest jak jest, to dobrze, że jest WOŚP. A Jurek, jaki jest, taki jest, w co wierzy, to wierzy, ale WOŚP to nie tylko Owsiak, to tysiące ludzi, którzy naprawdę oddają całe serce, by dołożyć choć cząstkę siebie do tej orkiestrowej pracy.

06-01-2013
18:40
Ambroży

Zanim Daniel na nas narzekać poczytaj sobie choćby dzisiejszy art Rafała Ziemkiewicza w GP p/t" Chorzy niech zdychają" i dodatkowo popytaj w SW w Rzeszowie oddział ; G……. co jak ?? wtedy przejrzysz na oczy.?

06-01-2013
22:17
Jan

W Przemyslu byl taki gość -przeciwnik WOSP którego córka miała wypadek i leczona byla na sprzęcie wlasnie na sprzęcie zakupionym przez WOSP…..nic dodać nic ująć….

09-01-2013
18:09
adf

Największy śmierdzący nierób w Polsce .Lepszy chyba od Kiepskiego.Nie przepracował uczciwie jednego dnia.Wyhodowany przez SBecję aby naród gładko przęłknął likwidację Śłużby Żdrowia w Polsce.

12-01-2013
13:12
........

To co jest w tym raporcie to prawda nasza pani miała akcje "ratujemy i uczymy ratować" ona ma bardzo wielkie serce co dziennie lata zabiegana żeby wszystko było zapięte na ostatni kuźik a takich ludzi jeste mało uczy dzieci z klas 1 ,2,3 uczy spiewu i plastyki pomaga Jurkowi owsiakowi a nawet jurek do nas przyjeżdżał nasza pani ma po prostu wielkie serce!!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.