Przez kłótnie lokalnych władz Mielec straci miliony euro?
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-07-2012
14:10
Redaktor

MIELEC. “Środki unijne mają trafiać do tych, którzy potrafią wykazać się współpracą z pozostałymi samorządami.” Co na to starosta z prezydentem?

To,…

04-07-2012
16:07
regina

Ale dlaczego nie wyjaśnicie afery związanej z likwidacją kąpieliska w Rzemieniu i zastąpieniu go przez kilkadziesiąt lat kopalnią piasku? w tej sprawie pan prezydent protestował u pana starosty.

05-07-2012
14:06
felix

Mieszkam przy drodze gminnej prowadzącej od drogi wojewódzkiej nr 985 (Mielec – Dębica) do ośrodka wypoczynkowego w Rzemieniu. W tamtym roku już na terenie ośrodka działała kopalnia piasku i torfu i cały urobek był wywożony po naszej drodze gminnej tuż za naszymi oknami. Jeździło mnóstwo ciężarówek po 20 – 40 ton. Ciągły łomot i kurz. Drogę nam zniszczono i nikt jej nie naprawił – posypano tylko trochę kamieniami. Kto dopuszcza do takiej sytuacji? Teraz podobno mają powstać na tym terenie nowe kopalnie. Jak będzie wyglądało nasze życie przy drodze, po której będą wszystko wywozić, skoro już po jednej kopalni droga jest tak zniszczona? Zniszczono przejazd kolejowy na skrzyżowaniu naszej drogi gminnej z linią kolejową nr 25 (Łodź Kaliska – Dębica). Co na to służby kolejowe? Może wreszcie ktoś kompetentny i rozsądny przyjrzy się temu, co tu się wyprawia. Teraz, gdy panują takie upały nie ma się gdzie ochłodzić, bo wypuszczono wodę z jeziorka i tak to wszystko pozostawiono samemu sobie. Nikt nic tam nie robi, resztki wody wyschły – "brud, smród i ubóstwo". Kto za to wszystko odpowiada. Gdzie jest gospodarz terenu – starosta powiatowy?

06-07-2012
18:11
realista

jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi… za parę judaszowych srebrników można zniszczyć środowisko, ale gdybyś na swoim podwórku ściął spróchniałe drzewo, zapłacisz taką karę, że jeszcze twoje dzieci będą płacić.

08-07-2012
13:37
felix

… a może głos w tej sprawie zabrałby Pan Starosta Powiatu Mieleckiego i odpowiedział na pytanie, dlaczego oszukano kilkunastu działkowiczów, którym sprzedano na tym terenie działki (z wpisem do aktów notarialnych jako "rekreacyjne") nie informując, że będą sąsiadować z kopalnią piachu …

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.