Przodownicy pracy. Kiedy oni śpią?
Przeczytaj oryginalny post blogu
17-12-2011
14:36
paulina

PODKARPACIE. Czy można pracować efektywnie na paru etatach, pełniąc jednocześnie 6 funkcji?

Niektórzy to potrafią ustawić się w życiu. W naszym regionie jest sporo osób, które pełnią po pięć, a nawet sześć funkcji. Biorą za to zresztą ogromne wynagrodzenia. Tylko, czy tak naprawdę można dobrze pracować i wypełniać swoje obowiązki zajmując się tyloma…

17-12-2011
16:24
bob

Praca polega na podpisywaniu listy plac : zadnego stresu , zadnej odpowiedzialnosci – zawsze w kolektywie ludzi wzajemnej adoracji .
Zadza pieniadza indukuje w ludziach takie parcie do budzetowego koryta pelnego " niczyich " pieniedzy..
Zostanie profesjonalista w jakiejkolwiek dziedzinie / technika , medycyna , ekonomia / jest po prostu biologicznie niemozliwe.

18-12-2011
16:41
rzeszowiak

Oni wcale nie pracuja. Oni tylko zgarniaja kase za tytuly kierownicze.
Nic nie umia poza podpisywaniem odbioru poborow !

18-12-2011
23:04
Adam

Ciekawe ile z tych funkcji pełnił zanim zapisał się do PO

18-12-2011
23:38
X

Poręba??? Menager jakiego WORD jeszcze nie miał, w pełni tego słowa znaczeniu. Prywata i despotyzm do granic absurdu. Zresztą wszystkie jego poprzednie zatrudnienia nacechowane są takimi samymi złymi wspomnieniami. Dziwię się tylko PO, że trzyma w swoich szeregach kogoś, kto praktycznie przegrał wszystkie ważne wybory. Dodatkowo swoim wspaniałym postępowaniem negatywnie wpływa na postrzeganie partii PO jako całości.

18-12-2011
23:40
Wilku

…no tak, on jest profesjonalistą w dziedzinie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, oraz zna się bardzo dobrze na przepisach ruchu drogowego, przecież organizował konkursy gminne dla dzieci ze szkół podstawowych ze znajomości przepisów. W dzisiejszych czasach to wystarczy aby być dyrektorem WORD – a jako dyrektor takiej instytucji daje wspaniały przykład nie rozstając się z telefonem komórkowym trzymanym w ręku podczas jazdy służbową bordową Bravą – BRAVO!!! No ale w sumie pełniąc 6 funkcji to powinien rozmawiać przez 6 telefonów naraz. A z nas tylko zdzierałby pieniądze (które wcale nie są niczyje) za egzaminy, ale patrząc na to z boku to chciałbym tam pracować, bo niektórzy to większość czasu przestoją na schodach paląc papierosy i to jest ich ciężka praca i znowu za moje pieniądze a z tego co słyszałem to cena za egzaminy znowu ma wzrosnąć.
Więcej takich i będzie się żyło lepiej….tylko szkoda, że im samym…

18-12-2011
23:40
nollet

Geniusz, czyli matoł. Takich jest więcej, one mnożą się jak wszy.

22-12-2011
23:56
mol

mierny otacza się miernymi – w WORD taki Moskwa – egzaminator nadzorujacy- wypadek w 2003 roku samochodem egzaminacyjnym, wypadek prywatnym samochodem w Kolbuszowej w 2004 roku- kto uwierzy że o 5,00 rano kierowała jego córka a on siedział z boku, wypadek 12 grudnia br, w Kamieniu autobusem egzaminacyjnym – co robili inni w autobusie ? jakie to zadanie było sprawdzane ? I tak matoł kryje matoła.

07-10-2012
12:13
Johnny

Łapówkarz.Nie matoł>do tego trzeba mieć łeb!!!

07-10-2012
14:54
zombi

X napisał(a):

Poręba??? Menager jakiego WORD jeszcze nie miał, w pełni tego słowa znaczeniu. Prywata i despotyzm do granic absurdu. Zresztą wszystkie jego poprzednie zatrudnienia nacechowane są takimi samymi złymi wspomnieniami. Dziwię się tylko PO, że trzyma w swoich szeregach kogoś, kto praktycznie przegrał wszystkie ważne wybory. Dodatkowo swoim wspaniałym postępowaniem negatywnie wpływa na postrzeganie partii PO jako całości.Przypatrzmy sie innym orłom z PO.Wodz- dobry w kopaniu gały na podworku.Obydwaj pięknisie od drog i mostow-autostrad Nowak i Grabarczyk autostrad jak nie bylo tak nie ma,a niedokończone juz trzeba remontowac.W icek Rostowski-sięga coraz głebiej do naszych kieszeni,podobno ma być podatek od deszczu i pierdzenia, alicznik balcerowicza bije.Minister od zdrowia-dno i wodorosty.Itak po  kolei .Jedynie marszałkini Kopacz ma powody do dumy-jej zgrabne nogi w czarnych pończoszkach i pantoflach nawysokim obcasie.Yychch… 

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.