Puchar nie dla Resovii.
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-01-2012
01:13
Redaktor

W drugim meczu półfinałowym Enea Cup 2012 Pucharu Polski Asseco Resovia Rzeszów przegrała z PGE Skrą Bełchatów 1:3.

Resovia wygrała tylko pierwszego seta. W trzech następnych górą byli zawodnicy Skry Bełchatów. Bełchatowianie zmierzą się w niedziele w finale z Jastrzębskim Węglem, który w pierwszym półfinałowym meczu wygrał z ZAKSą Kędzierzyn Koźle 3-2.

-  Prawdziwy mecz zaczyna się po 20 punktach. My w trzech ostatnich setach zagraliśmy gorzej te końcówki, popełniliśmy dużo błędów. Wielka szkoda bo mieliśmy sporą szansę żeby wygrać – powiedział po meczu trener zespołu z Rzeszowa Andrzej Kowal.

Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów 1:3 (25:21, 24:26, 23:25, 23:25)

Asseco Resovia: Lotman, Grzyb, Nowakowski, Tichacek, Achrem, Grozer, Ignaczak (libero)…

22-01-2012
10:40
Borjan

Resovia gra nie równo .W jednym meczu potrafi wspiąc sie na wyżyny swoich możliwości ,by w następnym "przejść obok meczu ".Z taką grą to niech sie ciesza ,że sponsor strategiczny jakim jest Asseco jeszcze się nie wkurzyło ,bo od lat daje kasę ,a jedyne na co stać drużyne Resovi to 2 lub 3 miejsce w lidze …

23-01-2012
12:51
działacz klubowy

ARTYKUŁ NA ZAMÓWIENIE:
Powoli nabiera tempa proces wyłaniania delegatów na Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Pomimo że wybory delegatów odbyły się już w kilku powiatach, specjalnie podwyższonej gorączki nie widać. Kandydat na prezesa Kazimierz Greń, cieszy ogromnym autorytetem (nie tylko zresztą na Podkarpaciu), co widać podczas wszystkich kolejnych spotkań. Objawia się to za równo w rozmowach, jak i gestach poparcia, które w postaci pisemnej rekomendacji na funkcję prezesa, przedstawiciele klubów składają na ręce Pana Grenia. Jest to zresztą wymóg ordynacji wyborczej obowiązującej przy wyborach na kadencję 2012-2016. Kandydat Greń uzyskał ich już kilkaset.
Nie brakuje też pism od działaczy klubowych z prywatnymi akcentami życzeń powodzenia w nadchodzących wyborach.
Oto jeden z licznych przykładów:
Gminny Klub Sportowy
KORONA Bojanów
Gminny Klub Sportowy KORONA Bojanów wyraża pełne poparcie Pańskiej kandydatury na stanowisko Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej .
Smuci nas fakt, iż struktury naczelne Polskiego Związku Piłki Nożnej nie funkcjonują w sposób właściwy. Cieszy jednak to, że tacy ludzie jak Pan, robią wszystko, aby obecną sytuację uzdrowić.
Życzymy zdrowia i wytrwałości w pracy jaka podjął Pan dla dobra Polskiej Piłki Nożnej.
Z poważaniem
Tadeusz Szczęch

TYLKO PYTANIE: dlaczego działacze związku jeżdżą lub dzwonią po klubach aby ci dali im upoważnienie jako dla delegatów …??? jak zaufani działcze związkowi lub ich ludzie będą na Walnym Zjeździe to wiadomo kto wygra – Kazmierz Greń. Więc po co ta cała farsa …????

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.