Puste loże, puste powierzchnie biurowe
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-12-2012
15:42
Redaktor

WARSZAWA. Stadion Narodowy nie zarabia.

Ustępujący operator Stadionu Narodowego przez ostatni rok nie wynajął ani jednego metra kwadratowego powierzchni biurowej. Oznacza to, że obiekt, który miał przynosić roczne wpływy rzędu ponad 8 mln złotych, nie zarobił nic.

Szacowane wpływy w wysokości 8 mln złotych rocznie miały pokryć ok. 33 proc. kosztów utrzymania stadionu. Kolejni, zarabiający dziesiątki…

05-12-2012
11:54
Ambroży

Pani ministra Mucha nadal rządzi i jak usłyszałem wczoraj na konferencji prasowej premiera Tuska dostała kolejny rok czasu pewnego trwania do czasu "przewietrzenia" planowanego ewentualnie na koniec połowy kadencji!. Sypie więc premiami , ustawia stołki poprzednich twórców najdroższego stadionu w roli operatora, wszystko sie kręci zgodnie z planem. V-ce prezes R. Kosecki jak na razie trzyma w jednej ręce angaż vice szefa PZPN, w drugiej ściska mandat poselski dzięki wsparciu marszałkini E.Kopacz ani myśli oddać przywilejów związanych z immunitetem. Drugi mecenas PO piłkarski i menażer "LEWEGO" ma wiele do zarobienia na sprzedaniu swojej polskiej gwiazdy piłkarskiej za gruba kasę i co ma sobie zawracać głowę takimi drobiazgami jak funkcjonowanie opłacalne obiektu?. Chyba że Majdan nakłoni swoja byłą .. na stałe występy na tym obiekcie , lub Kabaret Moralnego Niepokoju urządzi stałe posiedzenia gabinetu rządowego w swoim stylu?.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.