Radnemu wolno włożyć mundur
Przeczytaj oryginalny post blogu
17-01-2012
00:16
Redaktor

RUDNIK n. SANEM, NISKO. Noszenie munduru to honor, a nie przestępstwo. Były żołnierz za taki honor miał zapłacić 250 zł kary. Teraz sąd przywrócił mu wiarę w symbole narodowe.

Jerzy Czaja, rudnicki radny może w święta państwowe paradować w mundurze. Dwa miesiące temu za taką „mundurową manifestację" sąd skazał go na grzywnę. W piątek ten sam sąd uznał poprzedni wyrok za nieważny, uznając że Czaja mógł 11 listopada 2010 r. iść w mundurze na mszę do kościoła.

- Ten…

18-01-2012
11:49
Armagedon

Proszę łaskawie zauważyć kto wydał ten durnowaty wyrok skazujący. Czy aby nie sędzia Krzysztof Dębowski – wirtuoz polskiego wymiaru (nie)sprawiedliwości?
W polsce sędziemu wolno wszystko. Może popełniać wykroczenia, wydawac wyroki jakie chce, a nawet może pisać uzasadnienia wyroków wydanych przez innego sędziego. Po prostu tak się porobiło. I nikt nawet gościa nie zbada czy nie jest chory psychicznie. Szaleniec może być w Polsce sędzią przez dziesiątki lat. A potem przejdzie w stan spoczynku i będzie brał kasę, jaką zwykły obywatel widzi, gdy sę przez 10 lat troche uskłada.

http://prawonadrodze.org.pl/in…..hives/1145

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.