Radni bojkotują poszerzenie o Malawę
Przeczytaj oryginalny post blogu
06-02-2012
23:15
Redaktor

RZESZÓW. Radni nie przyjdą na sesję – Malawa wisi w powietrzu.

Radni PiS nie przyjdą na środową sesję, która będzie dotyczyć  poszerzenia Rzeszowa poprzez włączenia Malawy. To samo mają zrobić radni z klubu PO. Oznacza to, że sesja nie będzie mogła się odbyć, bo stawi się na nią zbyt mało radnych.

Przypomnijmy, w czwartek (2 lutego) wieczorem odbyła się nadzwyczajna sesja, podczas, której radni przegłosowali przyłączenie gminy Trzebownisko do Rzeszowa. Po przerwie…

07-02-2012
08:24
Rod

To jest chore (najłagodniej mówiąc), wywalić tych radnych. Zachowują się jak dzieci, uciekają w czasie przerwy do domu, teraz zrobią sobie wagary od tak bo nam się nie chce przyjść. Za co biorą tą kasę? Najlepiej siedzieć, nic nie robić i brać kasę.

07-02-2012
09:30
Rzeszowianka

nie – chora to jest próba przeforsowania przez Ferenca za wszelką cenę tego samego "pomysłu" po raz kolejny – nie drugi, nie trzeci, a chyba już z 10 – wyczekując tylko, aż kogoś podczas głosowania braknie i będzie miał większość. Jeśli radni po raz kolejny zagłosowali na NIE jeśli chodzi o Malawę, to jakie to jest poważne traktowanie podjętych decyzji? żadne – dlatego choć ani PO ani PIS mi nie są specjalnie bliskie, to uważam, że dobrze, że bojkotują fanaberie prezydenta.

07-02-2012
13:36
ROMAN

nie tak- wódz jest nieomylny- wszystko wie najlepiej- prawidłowo podejmuje decyzje- jak mamy przyłączać wszystko dookoła – to radni nie maą nic do gadania tylko łapa w górę i sza – to jest demokracja – tak ma być i konieć – miasto ma się rozrastać i Malawa ma być w mieście- radni za karę jak nie przyjdą będą w kozie zamknięci pod ratyszem – o chlebie i wodzie aż zagłosują tak jak ma być i koniec – teraz też mają głosować za oświetleniem całorocznym bo tak ma być i już – koniec basta- zakazuję wychodzenia z sesji – obym jutro przeczytał że z Malawą poszło po myśli nieomylnego wodza.

07-02-2012
14:51
rzeszowiak

zauważyłem od wielu lat czytając wiele artykułów związanych z inwestycjami rzeszowa, że stwierdziłem iż wielu mieszkańców jest tak zacofanych , komentujac negatywnie wiele budów – nie uwieży dopuki czegoś "namacalnie" nie dotknie.

07-02-2012
14:51
rzeszowiak

do rzeszowianka – przyłąńczanie kolejnych sołectw dziewczynko nazywasz fanaberie ????? to jak chcesz mieszkać w małym miasteczku bez perspektyw to proponuje wieś tam jest spokój ,nicd sie nie buduje ,nie będziesz miałą okazji narzekać na inwestycje których nie było i nie będzie.

07-02-2012
14:52
rzeszowiak

wy to sobie możecie nie chcieć wiele rzeczy ,ale na szczeście nie decydujecie o tym bo rzeszów by wyglądał fatalnie tak samo jak za czasów rządów ich kolegi partyjnego p.Szlachty.

07-02-2012
16:33
zbuntowana

Rzeszowiak, nie ubliżaj innym , lepiej naucz się przynajmniej pisać bez błędów ortograficznych i gramatycznych , a potem zarzucaj innym zacofanie. Z Twoją elokwencją też nie jest najlepiej. A więc do nauki! Jak się porządnie weżmiesz w garść , to może i wyrośniesz na bardziej oświeconego i przestaniesz głupoty wypisywać.!!!!!!!!!!!!!.

07-02-2012
23:07
tereska

Kolego najpierw niech coś zaczną robić w tych miejscach które przyłączyli, to nie jest tak jak było dawniej, najpierw coś zrobimy a potem się zobaczy. Gdzie ty żyjesz…

07-02-2012
23:07
tereska

Święta racja, pewnie to pisze jakiś pupil prezydenta, pewnie przewodniczący klubu Pan Chlebek…. też się nie zna na ortografii, mimo że studiował 10 lat….

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.