Radni koalicji za likwidacją szkół
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-02-2012
23:02
paulina

PRZEMYŚL. Los "Ósemki" i "Dziewiątki" niby jeszcze nieprzesądzony, ale …

Jak to było do przewidzenia, glosami koalicji PO-Regia Civitas podjęto na ostatniej sesji nadzwyczajnej uchwały intencyjne w sprawie likwidacji  dwóch podstawówek: "Dziewiątki" działającej przy Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu i pikulickiej "Ósemki".

Nie pomogły argumenty, że dla dziecka leżącego w szpitalu nauka szkolna jest "odskocznią" od bólu i strachu przed chorobą, ani, że mała podstawówka w Pikulicach to szkoła, w której uczą się dzieci z nadpobudliwością, a placówka przetrwała zabory i okupację. Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 oraz rodzice przedszkolaków, które zgodnie z ich wola miały się tam…

16-02-2012
09:39
zgrzyt

W naszym państwie liczą sie tylko silni. Silne metropolie, bogaci, zdrowi, młode i piękne top-modelki. Małe wioski odcięte od świata, biedni, starzy rodzice , chore dzieci – ciągną nasze statystyki w dół. Szkół jest coraz mniej, a nauczycieli i urzędników coraz więcej. Z pensyjki radnego też można żyć.

16-02-2012
11:08
ROMAN

likwidować – likwidować dalej wszystko – co zostanie to sprywatyzować na końcu sami się zlikwidujecie a ostatni niech zgasi światło bo za chwilę zdrożeje w związku z pakietem energetycznym o 35 %

16-02-2012
15:50
BIDULA

PRZY OKAZJI PREMII DLA PANA KAPLERA WYSZLO NA JAW JAK KOLESIE Z KOALICJI WZAJEMNIE SIE OBDAROWUJA. DRODZY CZYTELNICY , ZYJEMY W PANSTWIE PRZESIAKNIETYM LAPOWKARSTWEM,KOLESIOSTWEM,PARTYJNIACTWEM. MUSIMY SAMI SOBIE POMAGAC, BO CI NA GORZE WIDZA TYLKO SIEBIE. PO "REFORMIE" Z LEKAMI SMIEM TWIERDZIC, ZE WPROWADZONO EUTANAZJE (KTO TYM RAZEM WZIAL PREMIE?) NIKT SIE NIE PRZEJMUJE TYM ZE DZIECI PRZESTALY SIE RODZIC, A W MIARE NORMALNE WYPLATY ISTNIEJA TYLKO W BUDZETOWCE! KOLESIE ZAMKNA JESZCZE NIEJEDNA SZKOLE DOPOKI SIE NIE OBUDZIMY!!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.