Radni PiS i PO nie chcą Malawy. Nie przyszli na sesję
Przeczytaj oryginalny post blogu
08-02-2012
16:15
paulina

RZESZÓW. Kolejna tygodniowa przerwa w obradach Rady Miasta.

Przerwanej w ubiegły czwartek nadzwyczajnej sesji Rady Miasta nadal nie udało się dokończyć. W środę w ratuszu nie zjawił się nikt z radnych PiS i czwórka radnych PO, więc nie było kworum. Obrady mają być kontynuowane 15 lutego.

Z bojkotu obrad wyłamał się jedynie Kazimierz Myrda z PO, reprezentujący Budziwój, który zawsze głosuje za prezydenckimi projektami zmiany granic. Oprócz niego na sali było 11 radnych z SLD i Rozwoju Rzeszowa.

- Być może radni nie pojawili się ze względu na…

08-02-2012
21:27
zenek

Kaziu głosuje za dziadkiem, bo boi się, że jak nie będzie grzeczny , to dziadek zabierze mu koncesje na sprzedaż alkoholu w jego sklepach

08-02-2012
22:25
rzeszowiak

maja problem ukarać grtzywną tych co sie nie zjawili i sie skończy ta dziecinada, są poważnymi wydawało by się radnymi a zachowuja siejak dzieci, to po co są w radzie jak im cos nie pasuje mogę się zwolnić nikt ich na siłę nie trzyma. Szczególnie nie rozumiem zachowania powców , mają wspierać inicjatywne rozwoju rzeszowa a nie kumaja się z piowcami i wychodzą z rady miasta to jest nie poważne.

09-02-2012
11:34
mat

A czego tu nie rozumiesz ? To proste. Ferenc forsuje kolejne przyłączenie żeby uzyskać dzięki wejściu do Rady miasta dodatkowe łby do swojego Niedorozwoju Rzeszowa, dzięki którym będzie miał większość.
Dzięki niej będzie mógł przeforsować każdy, coraz głupszy pomysł. Zapewne nie mają łącznie quorum PO i PiS żeby znowu odrzucić ( ferie, wyjazdy ittp ) a poza tym teraz, po raz kolejny odrzucą to na następną sesję znowu to Towarzysz Tadeusz wrzuci. Gra w głupka

09-02-2012
13:52
rzeszowiak

do mat – powiadasza że dzieki radnym z sołectwa malawa Pan Ferenc przeforsować każdy nawet najgłupszy pomysł ??? – to w takim razie siepytam oprócz bus pasów jaki jeszcze był głupszy pomysł prezydenta bo nie wyszukuje takowego.

09-02-2012
13:52
ROMAN

no rozczarowałem się – znowu czmychnęli nie ładnie – Państwo radni tak się nie robi olewacie swoich wyborców- proponuję dla tego na następnej sesji wprowadźcie wniosek aby pod ratuszem rozegrać mecz w kiczki albo palanta pomiędzy kibicami Legii i Wisły- bo w kopaną na narodowym w Warszawie nie zagrają z uwagi na problemy – u nas wystarczy 1/ zamieść śnieg 2/ łącznością zajmą się pomiędzy policją a strażą miejską gołębie znają teren dookoła ratusza perfekcyjnie 3/ nad bezpieczeństwem będzie czuwał Kościuszko na piedastale – widzi wszystko dookoła dobrze dać mu tylko kosę do ręki na wszelki wypadek – niech ją w Malawie przekują na sztorc – głośno się zrobi o mieście innowacji w mediach i radni będą mieli o czym dyskutować na kolejnej sesji nie ? a nie tylko MALAWA/MALAWA/ Światełka- lampiony/ wodotryski/ buc-pasy/ kolejki/ baseny-aquaparki/ przetargi na autobusu – to już jest męczące.

11-02-2012
14:47
dupa

też jestes czerwony skoro tego nie widzsz to co ufundował Nasz prezydent prepraszam Twój zajmij sie lepiej praca w tym swoim urzędzie miasta a nie liżesz mu du.. bo jesteś wszedzie i zawsze Go chwalisz taki mały przydupas

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.