Radni przestraszyli się historii
Przeczytaj oryginalny post blogu
02-04-2012
19:00
paulina

STALOWA WOLA. Znów padły ostre słowa na sesji samorządu miejskiego. Rządząca koalicja odrzuciła wszystkie wnioski radych PiS, z apelem o zaprzestanie wypalania…

03-04-2012
08:15
Józef

Chińszczyzna ma się dobrze pod Ślęzaka rządami , Pozostaje wprowadzić nauki MAO zamiast historii Polski , na usunięcie krzyża słyszałem iż był przetarg?. A co tam " polskość to nienormalność" niech to rada przegłosuje , aby premier się nie obraził – głosów starczy bez PIS-u nawet gdyby St.Wola spłonęła od wypalanych traw , postawią na swoim!!.
No i jak w tej Polsce ma się poprawić , jeśli wybrańcy ludu nie mogą porozumieć się na poziomie gminy?.
Zaobserwowałem jedno zjawisko idące z góry – sms od Niesiołowskiego,Halickiego czy Olszewskiego i teren głupieje tracąc zdrowy rozsądek.

03-04-2012
08:18
niania

Stalowa Wola to miasto komunistyczne, czego więc tam sie można spodziewać? – homo sovieticus odnosi tam pełny sukces

03-04-2012
08:19
zgrzyt

Nie jestem fanem PiS, ale pozbawianie młodzieży znajomości swoich historii, wartości moralnych, rozbijanie rodzin poprzez promowanie materializmu, nieskrępowanego seksu, wyśmiewanie religii, zrywów narodowo – wyzwoleńczych – prowadzi do społecznej i państwowej degrengolady. Takimi ludzmi łatwo się rządzi i manewruje.

03-04-2012
10:41
Dociekliwy

Zgrzyt – no i za kim zagłosujesz w najbliższych wyborach by dać odpór temu o czym piszesz???
A może w domu zostaniesz by zaprotestować… ;-)

03-04-2012
14:16
zgrzyt

W domu zostawać nie mam zwyczaju – to też głosowanie. W PiS- ie nie podoba mi się wciąganie Kościoła do polityki, bo traci na tym Kościół. Po prostu krytykując partię popieraną przez Kościół, jednocześnie krytykuję Kościół. W potrzebnym dla pewnej grupy RM – słyszę głos księdza – a nie Maryi. Nie miałbym nic przeciwko nazwie Radio Katolickie ks. Rydzyka. Jeżeli nie zgadzam się z niektórymi działaniami Radia Maryja – to nie zgadzam się z Kościołem, czy Maryją ? Wydaje mi się, że dzielenie katolików na tych co słuchają i nie słuchają RM, to niedzwiedzia przysługa dla Kościoła . No i na granicach wolę mieć nawet szorstkich przyjaciół, a nie dąsających się sąsiadów.
Ale pytanie Dociekliwego jest dobre.
Pozdrawiam

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.