Radni stanęli murem za koleżanką
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-02-2013
12:25
Redaktor

PRZEMYŚL, BIRCZA. Powody zwolnienia budziły wątpliwości.

Przemyscy radni powiatowi nie wyrazili zgody na zwolnienie ze stanowiska zastępcy kierownika USC w Birczy, swojej koleżanki Krystyny Mac. Według nich, podane przez wójta gminy argumenty są niewystarczające do wypowiedzenia pracy radnej. Jej zwierzchnik mimo wszystko zapowiedział zwolnienie podwładnej.

Podczas czwartkowej (31 stycznia) sesji Rady Powiatu Przemyskiego wszystkich obecnych…

05-02-2013
13:28
emigrant

Jest na zwolnieniu lekarskim, a wiec kombinuje. Jezeli jak powiedzial wojt stanowisko zostaje zlikwidowane to sprawa jest w gesti administracji. Dlaczego radni motywuja swoje glosy tym ze motywacja wojta jest nieprawdziwa ? Na co komu tyle tylu niepotrzebnych pracownikow w gminie ? Radnych tez powinno kilku zostac odwolanych aby niepotrzenie nie podnosic kosztow administracji.
A moze radni by chcieli aby z KAZDEGO DOMU W GMINIE byl radny pobierajacy diety !!
Powinien 1 radny reprezentowac 1 tysiac mieszkancow na terenech wiejskich, a w malych miastach do 200 tys mieszkancow 1 radny na 10 tysiecy mieszkancow, a w wiekszych 1 radny na 25 – 30 tys mieszkancow.
Przerost administracyjny to zlodziejstwo i defraudacja kasy panstwowej i kiwanie podatnikow ! Na co komu tyle NIEROBOW w administracji ktorzy swoimi poborami rabuja administracje terytorialna.
Mieszkam w miescie liczacym 450 tys mieszkancow i jest tu TYLKO 15 radnych a wiec 1 na 30 tysiecy mieszkancow. Jakos nie ma problemow jak w Polsce gdzie na kazdym kroku zlodziej !!

13-02-2013
12:27
gość

każdy radny powinien dosłać jeszcze po 1 emerycie do każdego urzedu , a swoje stołki oddzac emerytom , no a reszta powietu za granicę…….

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.