Radny chce znaczącej podwyżki dla urzędników
Przeczytaj oryginalny post blogu
19-09-2012
16:45
Redaktor

KOLBUSZOWA. Czy pracownicy kolbuszowskiego magistratu zarabiają za mało?

Radny Bronisław Wiktor uważa, że pracownicy kolbuszowskiego magistratu zarabiają za mało. Podkreśla, że urzędnicy w ościennych gminach mają wyższe pensje. – Wkrótce będziemy pracować nad przyszłorocznym budżetem. Będę wnioskować, aby była tam pula na podwyżki dla pracowników Urzędu Miejskiego – mówi radny Wiktor. – Chodzi o to, by pensje urzędników…

20-09-2012
15:45
rzeszowiak

Najpierw w osciennej gminie mowi sie ze maja wiecej a wiec i im sie nalezy. Potem tamci zarza zauwaza ze to oni z kolei maja mniej bo obecni w Kolbuszowej maja wiecej i znowu w Kolbuszowej beda sie upominac ze maja mniej jak tamci i tak w kolo wojtek.
Dlaczego nie ma odgornie wyznaczonych poprzez wladze zwierzchnie wysokosci poborow zwiazanych z wykowywana praca w instytucjach panstwowych ?
Przeciez takie zostawienie sprawy do dowolnego ucwalania sobie poborow prowadzi do karygodnego zlodziejstwa poniewaz ktos sobie umysli ze mu sie nalezy wiecej i wiecej i wiecej ITD ITD
Ordynarne ZLODZIEJSTWO i DEFRAUDACJA publicznych pieniedzy !

20-09-2012
19:34
K.Bimbała

Syf ten ma swój zalążek u samej góry, gdzie w przy każdym ministerstwie jest klika urzędasów stworzona dla swoich dobrze opłacanych nierobów.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.