Ratował ładunek, zabił dziewczynę
Przeczytaj oryginalny post blogu
29-04-2013
11:21
paulina

DĘBICA. Karol G. skazany na 3 lata za spowodowanie śmierci 16-latki.

26 letni Karol G., mieszkaniec Tarnobrzega, został skazany przez Sąd Rejonowy w Dębicy  za spowodowanie śmierci 16-letniej dziewczyny. Karol G., jadąc tirem marki Scania, spowodował wypadek, w którym zginęła dziewczyna, a…

29-04-2013
15:10
kierowca chlodni

Co za brednie pisze redaktor. Jaki ladunek ratowal ? On ratowal wlasne zycie. Gdyby najechal na poprzedzajacy go samochod ciezarowy to stracil by zycie uderzajac swoim samochodem w zaladowana lub nawet w pusta skrzynie ladunkowa ciezarowego samochodu ktora jest na wysokosci jego siedzenia poniewaz Scania NIE MA z przodu silnika a kierowca siedzi ZA ZDERZAKIEM napewno by stracil zycie. To tnie kierowce w poprzek jak GILOTYNA !! Co to oczu nie masz czlowieku i tego nie widzisz ? Nawet przy zderzeniach z szybkoscia 50 km/h z ciezarowymi samochodami od tylu kierowcy Scani TRACA NOGI miazdzone w wypadkach !!
Ja tez bym to samo zrobil bo moja chlodnia dobila by mnie do poprzedzajacej ciezarowki i zostala by ze mnie tylko kupa miesa mielonego gdybym sie znalazl w takiej samej sytuacji.

02-05-2013
20:04
daniel

To mógł dureń do rowu uciekać.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.