Referendum w sprawie odwołania burmistrza Dębicy?
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-12-2011
22:07
paulina

DĘBICA. Pismo w ratuszu złożone, teraz muszą zebrać blisko 4 tys. podpisów mieszkańców.

- Chcemy ratować to miasto – powiedział Marek Kamiński, były dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który w towarzystwie młodych dębiczan złożył w biurze podawczym Urzędu Miasta informację o zamiarze organizacji referendum w sprawie odwołania burmistrza Pawła Wolickiego. Kamiński ma teraz dwa miesiące na zebranie blisko czterech tysięcy podpisów (10 proc. uprawnionych do głosowania).

- Mija jeden rok od kiedy…

18-12-2011
23:42
Józef

"Kamiński" to obawiam się że jakieś trefne nazwisko jeśli porównać z Michałem (obecnie posłem do PE).
Dziwna zbieżność?? – chyba nie obaj chcieli robić kariery odwrotnie proporcjonalne do własnych zdolności i możliwości?. Obaj jak widać rozrabiać lubią !! Co najważniejsze są niezwykle mściwi , gdy nie osiągają założonych z góry celów. Myślę że dębiczanie zanim dokonają wyboru i udzielą mu poparcia pomyślą i przypomną sobie czym zasłużył się Kamiński , zanim został zwolniony.Drugiej grupie tzw. zwolenników EB przypomnę zaś przy tej okazji wczorajsze zachowanie L.Millera (odrodzonego nieudacznika SLD) w Sejmie i zarazem osiągnięcie EB w Sejmiku z wymiernymi skutkami jego wyboru w ostatnich wyborach dla Dębicy. Broń Panie Boże abym nie dostrzegał wad obecnego burmistrza, nie mniej jednak trzeba na jego usprawiedliwienie wziąść pod uwagę zadłużenie miasta za czasów właśnie EB oraz nadmiernych obciążeń samorządów ze strony rządowej koalicji wolącej jak widać wspomagać biednych greków i włochów , niż spojrzeć na własne podkarpackie województwo , gdzie tylko przez pryzmat zamykanych z konieczności przymusu ekonomicznego zamyka się kolejne gimnazja!. Po jakie licho więc wydawać kasę na głupie pomysły nic nie wnoszące referenda , wybory, by zamienić jak głosi starodawne powiedzenie: zamienił stryjek siekierkę na kijek. Ja osobiście wszystkich przedstawicieli Kamińskiego pogonię z pod drzwi pierwszy , jeśli ośmiela szukać poparcia!. Nie z jakichś uprzedzeń- po prostu z rozsądku!.

24-12-2011
10:21
ministrant

Najwyższa pora aby odwołać teologa z budżetowego stołka burmistrza miasta Dębicy ,pod rządami teologa bankructwo miasta ,zastój gospodarczy ,rozrośnięta do potęgi armia nierobów budżetowych ,nauczycieli ,bezproduktywnych urzędasów itp.Zakończenia rządów teologa w Dębicy żądają podatnicy i mieszkańcy miasta !!!

27-12-2011
09:35
Józef

POminąłbym milczeniem twą wypowiedź , gdyby nie była datowana na Wigilię Bożego Narodzenia ( wtedy każda głupota jest ponoć nośna- co najmniej okrągły rok ). Skoro nie masz innych argumentów naukowych , trudno abyś jak sądzę zatwardziały potomek marksizmu i leninizmu nie zażyczył sobie likwidacji na Uniwersytetach w całej UE wydziałów TEOLOGII. Po jakie licho masz się trudzić pojedynczymi absolwentami. I druga rada : nawet niezależnie od tego czy burmistrzem będzie harcerz, czy absolwent WUML-u , czy zwykły pociotek Żelichowskiego i Pawlaka uleczenie biurokratyzmu zacząłby w/g mojego rozeznania od likwidacji gabinetów politycznych na samej górze – co nie oznacza żebym uważał iż porządny wartościowy urzędnik w Polsce jest nie potrzebny – choćby z jednego prostego powodu : tępienia domorosłych warchołów i przestrzegania podstaw prawnych.
Wesołych Świąt !

29-12-2011
14:04
karol

Broń Boże od tego oszołoma Kamińskiego karierowicza zarozumiałego, pyszałka.

11-02-2012
22:45
Józef

Na szczęście rozum większości zwyciężył – z referendum i zbędnych wydatków podatnika nici!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.