Reorganizacja sądowa ugodzi najbardziej w szarych ludzi
Przeczytaj oryginalny post blogu
18-01-2012
12:18
paulina

PRZEMYŚL, PODKARPACIE.  Senator PiS przeciw likwidacji wydziałów Sądów Rejonowych.

Specjalne pismo do ministra sprawiedliwości, Jarosława Gowina  wystosował senator Prawa i Sprawiedliwości z  Przemyśla, mecenas Andrzej Matusiewicz. Wyjaśnia w nim, dlaczego likwidacja wydziałów rodzinnych i nieletnich oraz ksiąg wieczystych w małych Sądach Rejonowych w regionie będzie…

18-01-2012
22:07
P.K

W Przeworsku zamiast wokandy , odbywała się impreza.
Wokanda odbyła się z 2 godzinnym opóźnieniem, ponieważ Małgorzata Knobloch imprezowała . były kwiaty podarunki, oczywiście poczęstunek.
Mimo XXI wieku w Sądach nadal nie ma monitoringu, Sędziowie zmieniają zeznania w aktach kiedy chcą . Na korzyść strony, która da więcej . mogą to robić nawet z kilku dniowym opóźnieniem. Sędzia dyktuje protokolantce co ma zapisywać .
Jak do tej pory żaden prawnik nie protestuje przeciwko braku dostępu obywateli do adwokata.
W chwili obecnej mamy spóżcizne po SB, zamiast młodych wykształconych Niezaleznych.

Najwiecej stracą prawnicy , gdy będą rozprawy monitorowane. Skończą sie układy i linczowanie za kasę. dlatego Ministerstwo Sprawiedliwości opóznia ten proces, aby prostytutki prawnicze mieli lewe dochody.

Adwokaci nadal nie zamontowali kas fiskalnych.

19-01-2012
10:06
P.K

Tylko z pensji sekretarza, sekretarek, prezesa można wdrożyć elektroniczny zapis rozpraw.

Co do bezrobocia osób którzy zostaną zwolnieni, to już ich zmartwienie, a nie obywateli.
Dla Obywatela liczy się kasa, jaką musi płacić na utrzymanie urzędników.

Czy w Sądzie martwią sie , jeśli ktoś jest długotrwale bezrobotnym i nie stać go na płacenie alimentów . IDZIE DO WIEZIENIA .
A można bylo skierować na prace interwencyjne.
Co do osób pracujących w Sądzie, to naprawdę specyficzna grupa osób. Nigdy nie byli bezrobotnymi. Mamusie dawali pupy aby zatrudnili swoje pociechy, jedyne co potrafią to parzyć kawę i pisać jednym paluszkiem.
Nie bądźmy tak samo bezduszni jak Sędziowie nie skazujmy ich na egzystencje, dajmy im łopaty , niech przyczynią się dla dobra społeczeństwa.

19-01-2012
10:23
jan

w Przeworsku większość sędziów jest nie douczonych, więc dać ich do łopaty

13-12-2012
08:02
iwona

w Niepołomicach likwidują sąd wieczystoksięgowy i przenoszą go do Skawiny, średnio jakieś 70 km dalej i trzy przesiadki. Myślę, ze to nie sędziowie i urzędnicy będą mieli problem tylko zwykli ludzie chcący szybko załatwić sprawę. Sądy blisko ludzi, brawo!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.