Rewolucja w in vitro. Będzie refundacja
Przeczytaj oryginalny post blogu
23-10-2012
11:00
Redaktor

WARSZAWA. Ministerialny program obejmie nie tylko małżeństwa.

Zapłodnienie in vitro będzie refundowane od lipca 2013 roku. Zabiegowi będą mogły poddać się nie tylko małżeństwa – zapowiedział premier Donald Tusk. Do zmiany dojdzie za pomocą specjalnego programu Ministerstwa Zdrowia, a nie ustawy czy rozporządzenia, jak wcześniej spekulowano.

Szef rządu podkreślał, że in…

23-10-2012
14:54
maks

Co rozumie przez leczenie przez rok czasu?
Przykładowo jestem w małżeństwie 3 lata i nie mam dzieci.Teraz przez rok muszę się leczyć (naprotechnologia?) i gdy brak ciąży to w konsekwencji po 4 latach mogę skorzystać ze sztucznego zapłodnienia?
Wszystkie kliniki będą posiadać umowę z NFZ czy znowu wyselekcjonują według uważania?
A związki partnerskie to konkubinaty ( konkubina i konkubent)

24-10-2012
09:45
Bramkarz

Zastanów się zwolenniku in vitro Bo może się zdarzyć że jakaś liczba twoich dzieci czyli braci i sióstr tego upragnionego Twojego dziecka z poczęcia in vitro – będzie niewątpliwie zamrożona i wtedy pojawi się u Ciebie problem psychiczny z którym sobie nie poradzisz – właśnie z tego powodu że będziesz miał świadomość że twoje dzieci leżą gdzieś zamrożone To podobnie przebiega jak syndrom post aborcyjny Raczej rozważ adopcję i nie przykładaj ręki do in vitro bo to siostra aborcji Znam osobiście przypadek człowieka który odchodzi od zmysłów z tego powodu że dał się zmanipulować i nikt mu w porę nie wytłumaczył na czym to polega To jest okupione życiem innych jego dzieci Uwierz mi to nie są żarty Jeśli chcesz więcej wiedzy na ten temat to służę pomocą endurotwin@gmail.com

26-10-2012
09:26
franuś

chłoopie czas ci umierać-bredzisz i nie pasujesz do czasów.Ty chcesz za wyrocznię robić,pouczać?-kpina

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.