Rozmowa o aquaparku: miały być konkrety, nie było nic
Przeczytaj oryginalny post blogu
14-04-2013
15:46
paulina

RZESZÓW. Piątkowe (12.04) spotkanie przedstawicieli władz miasta i mieszkańców os. Gen. Andersa w sprawie budowy aquaparku okazało się wielkim…

14-04-2013
22:20
Jerzy

Kompromitacje pana vice prezydenta Holzera i chamstwo.
Udawał ,że nic nie wie, i miasto nie ma konkretnych planów .Po tym jak młody człowiek pokazał mu w wypowiedź rzecznika prezydenta dla Supernowości ,ze podpisane została umowa wstępna z Womakiem, stwierdził " a, dzwońcie sobie sami do rzecznika albo do Ferenca , ja nic nie wiem"

14-04-2013
23:22
blokers

Nasuwa się pytanie po co wysyla się ludzi na spotkanie jezeli nie sa merytorycznie przygotowani do wystąpienia,co zresztą wypomniano Holzerowi ze sali.Ferenca musi zalewac troista krew z powodu nieudanej kiełbasy wyborczej pt.Rzeszowski Akłapark.Wysoką aktywnośc w obronie parku przed idiotyczną dewastacją wykazaly ( chwala im i owacje na stojąco) kobitki z Osiedlowego Koła Gospodyń przedstawiając sensowne kontrargumentacje powstania kretynskiego pomyslu.Adwersazami w dyskusji byli o dziwo nie np.czlonkowie Róży ,ani obecny na sali pisowski tandem krzykaczy kultys – cypryś,ale menele spod sklepu nocnego sępiący od rana do nocy na tanie wino.Czyzby przez to wykazali potrzebę i ogromną chęc spedzania kulturalnie czasu?Robiący wiele zamieszania podpite typki natrafiły na cichą przychylnośc jegomoscia prowadzącego spotkanie ,który całkowicie ignorowal chamskie zachowanie stojącej przy drzwiach grupy.

15-04-2013
08:37
End

Na sali raczej klienteli aquaparku nie było :)

15-04-2013
08:37
ROMAN

z artykułu i wypowiedziach – wygląda że było to po prostu bicie piany.

15-04-2013
09:14
realista

A prezydent i tak ma Was wszystkich w d….alekim poważaniu i zrobi co jemu potrzebne. Obiecał Womakowi to to zrealizuje. Zawsze postawi na swoim. Nie potrzeby miasta a jego interesy się liczą. Ciekawe co obiecał tym co go popierają? Najwyższy czas dobrać się dziadowi do d… i zacząć go poważnie rozliczać. Ale jak wiem, to naiwni z Nowego Miasta i tak go będą popierać bo im ławeczki zrobić kazał.

15-04-2013
09:22
andrzej

Tak właśnie naprawdę od potrzewki wyglądają rządy ferenca,gdy zabraknie nachalnej samochwalczej propagandy

15-04-2013
10:48
blokers

OBYWATELE !
LUDU PRACUJĄCY RZESZOWA !
MIESZKANCY gRODU RZECHA !
Mozemy zyć w normalnym ,pięknym miescie.Miescie bez korkow,ze zlobkami,przedszkolami,gdzie matki nie musza przeciskac się wozkami miedzy tarasującymi chodniki autami.W miescie gdzie istnieje komunikacjia miejska dzialająca dla klientow ,a nie wąskiej grupykolesi.Wystarczy tak niewiele,zorganizujmy wzorem innych MĄDRYCH miast referendum za odwołaniem i wywiezieniem na taczkach tego ratuszowego tandeciarza i szkodnika -prezydenta.
KUPĄ PANOWIE W JEDNOŚCI SIŁA !

15-04-2013
10:48
Ewik

Też byłam. Ubawiłam się gdy zostaliśmy posądzeni o przyjście za namową innych partii politycznych, które są przeciwne prezydentowi. oburzyło mnie wpuszczenie na rozmowę pijanych osób i dopuszczanie ich do głosu, także nieprzygotowanie pana wiceprezydenta do rozmowy. A rządzący naszym osiedlem to się już kompletnie ośmieszyli mówiąc o licznych inwestycjach na osiedlu i o tym jak bardzo dbają o nasze dobro. Odkąd mieszkam tu na osiedlu nie zauważyłam żadnych zmian ok kilku lat. Porządnego boiska dla dzieciaków nie ma, placu zabaw nie ma, nie ma nic zwłaszcza dla dzieciaków. Ewik

15-04-2013
11:07
eko

Wydaje mi się że trudno było mówić wiceprezydentowi o czymś co jest dopiero w zamyśle i to jeszcze nie bardzo wiadomo w czyim. Nie bronię wiceprezydenta tylko mu współczuje że został wystawiony, a co do chamstwa wiceprezydenta byłbym ostrożny w takich osądach bo  znam go i wiem że to porządny gość. Na pewno ma swoje zdanie na temat aqwaparku i sądzę że rozsądne i mądre ale ani miejsce ani czas nie pozwoliły mu na swobodną wypowiedź. Kampania wyborcza widać już powoli się zaczyna.

16-04-2013
09:53
ktoś

Chamstwo wiceprezydenta Holzera? To coś nowego ten człowiek, taki spokojny i kulturalny i miałby się podpierać chamskim zachowaniem ? to jakaś paranoja. Opamiętajcie się ludzie bo przypomina mi to zachowanie posła Macierewicza i jego "rewelacje"

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.