Rząd chce ograbić działkowców!
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-06-2012
06:08
paulina

PODKARPACIE. Po zmianie ustawy, czynsz dzierżawny za ogródki działkowe wyniesie od…

22-06-2012
09:08
K. Bimbała

Rząd miłości narodowej jest jak widać nieubłagany! No bo jak inaczej można tolerować aby bogacze emeryci za darmo i bez podatków oddychali świeżym powietrzem i jeszcze pokątnie robili ukryte zapasy żywności na zimę. Tak dalej być nie może ministrze Vincencie Rostowski wspieranym przez medialnie znanego ze spotów rekl. Min.Sawickim (PSL). Tylko równomierne ubóstwo społeczne spowoduje poparcie obecnej koalicji .

22-06-2012
10:09
maciek

powinni płacić po cenie rynkowej za najem , w końcu przez całe lata płacili grosze !!!!!

22-06-2012
13:40
emigrant

Na zachodzie miec swoja dzialke to rarytas na jaki stac TYLKO BARDZO BOGATYCH LUDZI.
Nie jest wazne czy uprawia ta dzialke czy tez nie uprawia. MIEC DZIALKE TO LUKSUS !! Jak cie stac wynajac dzialke to jestes BARDZO BOGATYM CZLOWIEKIEM.
Robotnik siedzi w domu i najwyzej moze isc do parku pospacerowac.

22-06-2012
14:02
r

też bym chciał dostać działkę….

22-06-2012
19:07
roko

Pi*&%Sisz okrutnie.Mam dzialke na zachodzie i place rocznie w przeliczeniu 75 zl.

23-06-2012
08:16
Ludwik

Sprzedano juz prawie wszystko Brakuje pieniedzy ! Trzeba zedrzec z najbiednirjszych ,podniesc ceny lekow i dopiachu! Doczekalismy sie rządow !!!!!! Panowie żeby zbudować normalny kapitalizm trzeba ludziom dac prace i rozsadnie gospodarować kapitałem! Jak dotąd to kapitalizm bananowy!!!

23-06-2012
15:04
emigrant

Takie bajeczki to mozesz dzieciom w przedszkolu opowiadac a tym ktorzy zyja i mieszkaja na zachodzie od lat !

23-06-2012
18:01
Zenek

Słuszne i społecznie sprawiedliwe działanie Pana Ministra Wincentego i Sp. z PO oraz ich wiernego
koalicjanta z PSL. W Rzeszowie podobnie jak w innych regionach kraju tzw. działki pracownicze
znajdują się na bardzo atrakcyjnym terenie budowlanym, który należy wykorzystać w sposób należyty.
Protesty nikogo nie interesują,działki należy zwrócić lub płacić wymagane opłaty. Dosyć darmochy..

24-06-2012
09:08
wels5

To się zgłoś. W Tarnobrzegu są jeszcze wolne działki.

24-06-2012
22:07
beata

Kolejny atak na ubogich Polaków. Nie dać emerytury, wprowadzić podatek kaktastralny i zabrać ludziom działki które są całym ich życiem i niejednokrotnie dla biednych emerytów dodatkowym źródłem utrzymania. Brawo rządie PO. Nie głosowałam na PO i mam czyste sumienie. Ale jak tak dalej pójdzie ludzie wyjdą na ulice i poleje się krew.

26-06-2012
10:06
Leland

PO i PSL +Palikoty to mafijne marionetki. Ludzie otwórzcie oczy: skąd oni się wywodzą? To oni obalili rząd Olszewskiego, bo bali się lustracji i ujawnienia zdrajców. PO to poTWÓR służb PRLu.
Czego nie dotkną to rozp…lą. Teraz jeszcze grasujący cichy zabójca (ok 17 niewyjaśnionych "samobójczych"zgonów)- robiący czystki na najwyższych szczeblach biznesu.
Narzekacie, że szkoły i mdki zamykają, ludzie umierają w przychodniach szpitalnych, jaka jest pomoc dla samotnych matek 60 zł- KPINA…..ale siedzicie cicho przed telewizyjną tubą i słuchacie tych bzdur o sukcesach, że musimy tylko uwierzyć i broń Boże kogoś krytykować bo to popsuje stosunki międzynarodowe.
Rodacy ci kolesie z Platformy O. to kelnerzy Europy, chłopcy do poklepywania, sprowadzili kraj do roli białego niewolnika.
Protestujmy!!! Milcząc dajemy im przyzwolenie !!!

26-06-2012
14:25
olga

juz nie maja sie do czego przyczepić ,jak ktos nie ma domu z ogrodem to dla niego działki sa idealnym miejscem do posadzenia roslin ,owocow ,warzyw i do zabawy dla dzieci ..ja z mezem nie mam jeszcze dziecka ale wzielismy dzialke i robimy na niej zeby w przyszłości moc wyjsc na spacer zrobic rodzinnego grilla i porozmawiać …ludzie co się dzieje….dlaczego oni w rządzie nie oddadzą swoich ogrodkow kolo domu tylko biedniejszym zabierają .. nawet ludzie bogatsi maja działki ,poniewaz mieszkaja w blokach itp.ale ludzie lubia ogrody dzialkowe ,poniewaz panuje tam miła atmosfera ,są one polożone daleko od dróg ,spalin itp. …Politycy powinni pomagać swojemu narodowi a nie trzepać po kieszeniach ,stale szukają co by tu nie podnieść …to oplaty za gaz prad ,to pożywienie drożeje ,to ceny lekow podnoszą , teraz działki chcą zabrać …ludzie nas jest wielu ..nie dawajmy soba manipulować ….

09-07-2012
23:34
krzysztof

zabranie działek ludziom starszym,bardzo sprytny pomysł na eutanazje,jeszcze zamiast zasiłku pogrzebowego rodzina powinna płacić podatek od wywozu nieczystości ,po co zwiększać wiek emerytalny jest jeszcze wiele pomysłów aby okres godnego odpoczynku po wielu latach pracy zamienić w koszmar,który i tak już ma miejsce,nikt nie pomyśli o tym że człowiek w podeszłym wieku uprawiający ogródek mniej choruje jest czynny ruchowo,niż ten siedzący przed telewizorem.myślę że działka jest świetnym miejscem do podładowania akumulatorów i wyciszeniem się ale czy o to chodzi bo dobry emeryt to martwy emeryt a jeszcze lepszy to niedoszły emeryt w stanie spoczynku

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.