Rząd stawia nowe fotoradary!
Przeczytaj oryginalny post blogu
10-05-2013
06:06
Redaktor

Opozycja, podobnie jak zdecydowana większość społeczeństwa, domaga się ograniczenia liczby fotoradarów. Tymczasem…

Poza posłami rządzącej koalicji PO-PSL, już chyba wszyscy widzą patologię okradania polskich kierowców za pomocą fotoradarów. I to podwójnego, bo po raz pierwszy Polacy są okradani przez mafię fotoradarową zanim jeszcze urządzenie stanie przy drodze (koszt 1 fotoradaru to ponad 600 tys. zł, czyli większy niż np.…

10-05-2013
08:22
ROMAN

Panie Redaktorze a proszę rozeznać taki temat;
- kto jest dostawcą tych super radarów za [ 600 tyś]
- co tam jest w tym radarze że kosztuje takie krocie
- kto kręci przysłowiowe lody na tym całym interesie

10-05-2013
09:43
Ambroży

1./ Co robi Juliet Saszet pseudonim ,,Dorsz'' wylansowana przez media kobieta do spraw afer, gdzie ona jest.??
2./ Czy same fotoradary gwarantują jakikolwiek poziom bezpieczeństwa drogowego jeśli niektórzy burmistrzowie miast interweniują na policji , aby patrole w nocy nie spały w radiowozach ?.
3./ czy nie lepiej kasę wydawaną na pudła ustawiane bez sensu nie przeznaczyć na pomalowanie choćby pasów na przejściach?.
Byłoby bezpieczniej dla ludzi – a jest jak widać okradanie kierowców z grosza , a wariaci i tak jeżdżą do skutku (zapewne do czasu spotkania z podobnymi sobie lub przydrożnymi drzewami.

10-05-2013
12:59
kierowca chlodni

Dla mnie to radary moga stac NAWET co 100 metrow.
Oburzeni sa tylko tacy ludzie ktorzy przekraczaja Przepisy Drogowe. No i w porzadku ze karza za przekraczanie Kodeksu bo na drogach w polsce panuje BANDYTYZM !!

11-05-2013
10:29
Imię (wymagane)

plytko myslisz Kierowco Chlodni.

11-05-2013
20:17
ROMAN

no nie – kierowca chłodni nie myśli poprawnie – racja powinny stać [ radary] tam gdzie ma to ; uzasadnienie i sens [ o tym powinien decydować SPECJALISTA] a nie jeden czy drugi nawiedzony – a bandytyzm to trzeba zwalczać ale w odpowiedni sposób tak ; jak to ma miejsce w cywilizowanym świecie. ;
czyli [ pała- zimna woda- wąskie drzwi- mandat- paka- czarny chleb- czarna kawa] to dla przypomnienia- może być jeszcze kamieniołom.

12-05-2013
21:03
Ambroży

Roman z całym szacunkiem , ale przegiąłeś z karaniem w stylu NKWD. To prawda i pełna zgoda co do twojego pierwszego wniosku. Sam jednak głośno teraz myślę jak wyeliminować tę chuliganerie drogową i skłaniałbym się raczej do zasad przyjętych w krajach skandynawskich (wysokość mandatu zależna od wysokości zarobku). Ale u nas przy takim bezrobociu , żebraczych niskich pensjach minimalnych i szarej strefie w dziedzinie płac będzie to także trudne. Co gorsze w miastach jest prawdziwa moda na olewanie przepisów drogowych : gadanie nagminne przez komórkę za kierownicą , parkowanie zagrażające reszcie użytkowników włącząjących się do ruchu, brak dbałości o znaki poziome na jezdni (wręcz brak malowania pasów na jezdniach itd).

13-05-2013
12:36
Stop Fotoradarom sta

Facebook- stop fotoradarom stacjonarnym i mobilnym

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.