Rząd ukrywa prawdziwe zadłużenie Polski. Grozi nam powtórka z Grecji!
Przeczytaj oryginalny post blogu
27-07-2012
06:15
Redaktor

Polska zadłużona jest na 840 mld zł. Bezsensownych wydatków rządu i samorządów jednak nie brakuje, bo i tak za wszystko zapłacą obywatele.

Już za kilka lat Polska może okazać się drugą Grecją. Wszystko przez ogromne zadłużanie państwa przez rząd PO-PSL, które w tym roku każdego Polaka będzie kosztowało średnio 1117…

27-07-2012
07:48
wiesiek

PO Tusk profanglofinans Rostowski jeszcze prawdy nie powiedzieli dodają liczyć potrafią sondaże. Wystarczy jak anglofinans pokaże swój dyplom profesora. Wtedy mu uwierzymy. O ile mnie pamięć nie myli Lepper taż był prof. miał dyplom uczelni Ukraińskiej która nie istnieje

27-07-2012
10:23
Pietrroo

Rostowski to hochsztapler. Niech ktoś w końcu zabije donalda i rostowskiego.

27-07-2012
10:33
K. Bimbała

" Nawet bym się z panią zgodził, gdyby pani przewodnicząca wybrała inna godzinę swojego przemówienia>>>" powiedział do p. poseł. B.Szydło w trakcie omawiania w Sejmie wyk. budżetu za ub.rok pan min. Jan Vincent Rostowski schodząc z tematu wielkiego zadłużenia Polski wykazanego na zegarze L.Balcerowicza. Miała pani pecha , bo akurat dziś Polska wykupuje 14.6 mln długu i zegar chyba nie zareaguje. Gdzie więc 70mld przewidywanego deficytu budżetowego ZUS w 2014 po wcięciu już sporych środków z OFE , gdzie są te ok.42 mld ponoć skryte długu KFD ?? . Podana kwota przez pana red. zapewne wielu rzeczy nie uwzględnia , bo i skąd to dotrze do krainy życia na poziomie Bostwany?.

27-07-2012
20:23
ROMAN

cały czas wszystkie kliki rządzące od 1945 roku manipulują jak fiks- Pity/City/ Vaty/ odsetki od kredytów/ to znowu obsługa długu/ można dostać z tego wszystkiego po prostu kociokwik- przepływ środków/ koncepcja wartości pieniądza w czasie/ programy finansowe/ warunki kredytowania/ metody wyceny/wartość- koszt/porównanie transakcji/analiza danych/zachowanie rynków/ceny/dynamika rynku/podaż-popyt/rozporządzenia-zarządzenia i co z tego wszystkiego dla zwykłego śmiertelnika wielkie "G" – zwykły śmiertelnik zapiernicza od rana do nocy – teraz jeszcze mu podkręcili zegar do 67 roku – i co jaki on ma wpływ na te wszystkie finansowe matactwa ? ma taki sam wpływ – czy będzie świecić słonko czy spadnie grad- to tam na szczycie drabiny kręcą i mataczą i opowiadają bzety o długach – a kto brał kasę – ja – nie – a kto się mnie pytał – brać na to czy na to ? czy wydawać na to czy na tamto ? to gdzie są te autorytety z tytułami ? niech się bawią patyczkami do liczenia – najlepiej do stu niech opanują liczenie – bo nad tymi miliardami ich szare komórki straciły już panowanie – ja im długów nie kazałem robić wiec niech mi nie opowiadają o mojej części- ceduję to na nich.

27-07-2012
23:09
Baltazar Gąbka

Kapitalizmu się zachciało?
No tak, każdy chiałby być Rocefeller, a ronić to ma królowa brytyjska?
Do roboty, sprzątać, zbierać, handlować kasztanami albo papierosami, dawć emerytom chwile przyjemności i czekać na dobrobyt.

27-07-2012
23:10
endriu

Sami sobie Polacy taki los gotują , albo jesteśmy debilami albo przygłupami . Głosujemy na tych którzy nam więcej obiecają choć wiemy iż tak tych obietnic nie spełnią, Czy to jest PO czy PIS czy SLD czy SAMOOBRONA itp itd to polityki idą ludzie którym jedynym celem jest ustawić siebie i swoich bliskich.
A CZYJA TO JEST WINA , NASZA NIE ROZLICZAMY POLITYKÓW Z ICH OBIETNIC.

27-07-2012
23:10
NIKOLA

FOLWARK ZWIERZECY! KTO TO ZNA ,TO WIE O CO CHODZI!

30-07-2012
07:02
Ernest

Dokładnie tak jest zadłużenie naszego kraju to bezmyślność polityków. Rozliczyć ich za to jeśli jest na niekorzyść państwa dobrać się po zmianie rządu do ich prywatnych majątków oraz prywatnych majątków ich rodzin, przecież każdego można prześwietlić.

14-10-2012
17:07
Zyga

Prawdziwe zadluzenie Polski to 3,8 biliona zl.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.