Rządowa zgoda na bezpłciowe imiona?
Przeczytaj oryginalny post blogu
18-03-2013
06:07
paulina

Rząd przygotowuje zmiany, które zliberalizują zasady nadawania imion nowo narodzonym dzieciom.

Kasia zamiast Katarzyny, Bartek zamiast Bartosza, a także imiona, o których trudno powiedzieć czy są męskie, czy żeńskie będzie można nadawać w Polsce po tym, jak wejdą w życie zliberalizowane zasady nadawania imion. Prace nad takimi zmianami…

18-03-2013
10:06
d

Zniszczą naród obce siły do ziemi… muzułmaniec zabija rodzinę w Gdańsku wcześniej strzelając w kolana – dziecko 14 miesiecy… taki bandyta drugi jakis tam mamed też z czeczeni trzepie kasę a polaczki durnie się bawią… i nikt nic nie powie… zero referendum na takie ważne tematy. W tv zero wartości, rząd nie robi nic by pomagać bezrobotnym, wręcz przeciwnie przykłada rękę by tu nic polskiego nie było wykończyć firmy, cukrownie, strategiczne przedsiębiorstwa sprzedać za 1% wartości ale o gejach czas jest na gadanie! Obce siły na górze – nie są to Polacy albo są ale zdrajcy – spowodowali, że dzieci jest coraz mniej, że wartości historię i prawdę się depcze i przekręca ale to zwykli ludzie są najbardziej winni… skłóceni, niezjednoczeni, bardzo łatwo sterowani i ogłupiani… Tytuł artykułu – rządowa zgoda ale nie nasza!

18-03-2013
10:36
John

Tak jest brawo. To jest bardzo WRĘCZ ZAJEBIŚCIE WAŻNE. Rozumiem, że ten rewolucyjny pomysł spowoduje wzrost liczy miejsc pracy, wzrost małżeństw i urodziny dzieci.

18-03-2013
13:29
ICEK

głupi premier, głupi rząd to i głupie pomysły. Imię Donald też jest bezpłciowe – bo premier jest bez jaj

18-03-2013
19:13
ROMAN

od tego się zaczyna – a za 200 lat to jeszcze będą typowo Polskie czy słowiańskie imiona ? – dla niewiedzących jakie imię nadać ;
-Jakub/ Kacper/ Szymon/ Mateusz/Filip/Michał/Bartosz/Wiktor/Piotr/Dawid/Adam/Maciej/Jan/Igor/Mikołaj/Patryk/Paweł/Dominik/Oskar/Antoni/Wojciech/Kamil/Aleksander/Krzysztof/Oliwier/Marcel/Karol/Franciszek/Tomasz/Maksymilian/Hubert/Bartłomiej/Adrian/Alan/Sebastian/Miłosz/Krystian/Łukasz/Nikodem/Gabriel/Marcin/Stanisław/Damian/Konrad/Daniel/Fabian/Błażej/Rafał/Tymoteusz/Ksawery
-Julia/ Maja/Zuzanna/Wiktoria/Oliwia/Amelia/Natalia/Aleksandra/Lena/Nikolia/Zofia/Martyna/Weronika/Anna/Emilia/Magdalena/Hanna/Karolina/Gabriela/Alicja/Maria/Nadia/Kinga/Paulina/Milena/Patrycja/Klaudia/Laura/Marta/Katarzyna/Antonina/Małgorzata/Michalina/Daria/Roksana/ Kornelia/Joanna/Iga/Kamila/Jagoda/Sandra/Nina/Jola/Izabela/Pola/Barbara/Malwina/Justyna/Blanka
-można wybierać.

15-05-2013
23:14
Martin

I tak właśnie się dzieje, że chroniąc kulturę polską popadamy w śmieszność. Wycinanie mieczem orła w sercu człowieka nie uczyni go Polakiem. Jesteśmy kim jesteśmy, bo być tym kimś pragniemy. Imię tego nie zmieni. W Niemczech polskie małżeństwa nie są postrzegane urzędowo jako małżeństwa bo mają różne nazwiska (końcówka -ski i -ska to dla nich co innego). Przeważnie po decyzji o przesiedleniu podejmuje się decyzję o zmianie nazwiska kobiety.

Bardzo proszę wszystkich hołdujących naszej rodzimej słowiańskiej tradycji zacząć nadawać imiona słowiańskie: (Np. Biecsław, Biecław, Biezdar, Biezdziad, Biezpraw, Brzezpraw)
a nie łacińskie narzucone nam przez najeźdźców. Skończmy wreszcie z zakłamaniem, wykośmy imiona takie jak Adam, Dawid, Jan czy Jakub bo są semickie a nie słowiańskie. Przegrani Słowianie wieków średnich obracają się teraz w grobach, tego jednak na sumienie Rada Języka Polskiego nie bierze, bo zwycięzców się nie rozlicza!

Za kolejne 500 lat będą już tylko imiona angielskie (international) i nikt nie będzie kruszył o to kopii. Dlaczego? Ponieważ cały świat walczy o przewagę a my tu po polsku o moją i twoją rację oraz to kto komu czyją narzuci.

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Zgroza! Jeśli mamy wolność, to wolność w czyn! A jeśli rasizm to nazwijmy go rasizmem a nie nauką. Nauka jest by edukować i rozwijać a nie ograniczać. Edukujmy się. Niechże dzieci, a przede wszystkim rodzice, wiedzą co oznaczają wybierane przez nich imiona. Koniecznie również uczmy wartości patriotycznych a nie wmuszajmy je tym, którzy przyjmą je tylko ze strachu lub lenistwa!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.