Samorządowcy dołączają do Solidarnej Polski
Przeczytaj oryginalny post blogu
01-12-2011
16:27
Redaktor

PODKARPACIE. Nazwiska samorządowców z Podkarpacia, którzy dołączyli do Solidarnej Polski, ogłosili dziś na konferencji prasowej senator Kazimierz Jaworski oraz radny powiatu rzeszowskiego Stanisław Kruczek.

Do nowej partii dołączyli trzej członkowie Rady Miasta Przemyśla, są to Wiesław Morawski, Jerzy Golec oraz Kazimierz Widaj.
Senator Jaworski niewyklucza, że dołączą kolejni samorządowcy, bo inicjatywa “ziobrystów” spotyka się z dużym zainteresowaniem – Proponujemy współpracę, nie “molestujemy” politycznie – zastrzegł jednak Jaworski.

Możliwe, że do SP przejdą  kolejni radni powiatowi. Stanisław Kruczek nie wyklucza tego – wielu spośród radnych ma podobne poglądy jak my – dodaje. Jednak kolejne nazwiska samorzadowców to wciąż kwestia otwarta. Być może więcej personaliów poznamy w niedzielę jak zapowiedział senator Jaworski.…

02-12-2011
11:26
teresa

P.Senatorze -jest Pan rolnikiem i dobrze wie " ze trzeba oddzielić ziarno od plewy"……….i tak się stalo "plewy same oddzielily sie od ziarna".
Bedąc Senatorem zapomial o tym, ze przyslowia są mądrościa narodu….?

02-12-2011
12:20
zgrzyt

Panie senatorze, lepiej pózno niż wcale. To tez przysłowie.

02-12-2011
15:14
tula

wybrał pana elektorat PiS, a pan ma tych ludzi teraz w d……..

03-12-2011
16:18
jj

Panie Senatorze nie rozumiem wypowiedzi Panów Radnych "współpracujemy z PiS i łączą nas dobre relację" czyste kłamstwa przecież Regia Civitas jest w koalicji z Platformą Obywatelską , Prezydent jest z Regi Civitas jeden Vice z PO drugi z Regii. Gdzie ta współpraca , w wyborach wystawili osobne listy PiS swoją a Regia swoją podobnie jak na urząd Prezydenta. Jeszcze dodam , że wielu członków Regi Civitas opuściło przed wyborami samorządowymi PiS i zasiliło Regie Civitas ( opuszczenia na pewno nie były w miłej atmosferze) a pan Prezydent z RC współpracuje z parlamentarzystami PO. Mówienie o współpracy z PiS-em jest więc kłamstwem Panie Senatorze proszę więc się zastanowić.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.