Samotne matki stracą 400 zł
Przeczytaj oryginalny post blogu
01-03-2012
15:46
paulina

PODKARPACIE. Rodzice będą musieli podzielić się wychowywaniem dziecka.

Szykują się zmiany w wykorzystaniu urlopu wychowawczego. Resort pracy chce włączyć tatusiów w wychowywanie maluszków. Niestety ten pomysł odbije się niekorzystnie na samotnych matkach, którym urlop wychowawczy zostanie skrócony. W dodatku mniej kasy wpłynie na ich konto do ZUS.

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej kończy pracę nad nowelizacją kodeksu pracy. Najważniejszą zmianą będzie oddanie jednego miesiąca urlopu wychowawczego ojcom, a to może się okazać “niewypałem”. Nie każdy ojciec będzie mógł czy chciał pozwolić sobie na oderwanie się na miesiąc od pracy.

Stracą samotne matki

Projekt stawia w gorszej sytuacji samotnie wychowujące matki. Zostanie im odebrany jeden miesiąc z urlopu. Ratowałby ich wybór drugiego…

01-03-2012
21:20
obserwator

Gdyby tzw. "samotne matki" nie użyczały tak chętnie piczy to nie byłyby samotnymi matkami. Dziecko urodzone na skutek opicia się szmaty na dyskotece, a potem wielki płacz

02-03-2012
00:08
Janek

Obserwatorze masz racje. Niestety w Polsce w dzisiejszych czasach dzieki rzadowi naszemu nastepuje parcie na to zeby sie nie orobic a zarobic bo wiekszosc hu.a zarabia, szybko kombinowac , okrasc, zaje…. skonsumowac, cipska tez jak okresliles pozyczyc dla tych paru sekund "przyjemnosci" byle komu byle gdzie najlepiej po pijoku w kiblu bo to frajda i zabawnie jest a dziecko jakos sie uchowa albo mama i tata wychowaja. Dziewczyny szanujcie sie. Uroda wam wszystkiego nie gwarantuje dlatego wybudzcie sie z tego rózowego waszego snu ze wszystko wam w zyciu przyjdzie zawsze latwo bo ladna buzie macie a nie rozumiecie ze nie tym zatrzymacie fajnych facetow przy sobie tylko płytkich frajerów bez wyobraznii. Nie kazda z was moze byc celebrytka, bo wiekszosc z was niestety poza "uroda" leci na kase bo jej nie ma a wymagacie by facet wam zapewnil eldorado. Do roboty a nie lenić sie!

02-03-2012
00:08
polak parobek

Jakie samotne , co druga siedzi z chłopem, bo jak tu wytrzymać bez korzenia-a w papierach panna i jeszcze dziewica jak nasza słynna Maryja

02-03-2012
00:08
zoil

Jesteś "owocem " tego "użyczenia" czy może nieodpowiedzialnym "tatusiem" ?… Zastanów się najpierw, a potem wypowiadaj się publicznie, bo wulgarnym komentarzem krzywdzisz ludzi.

02-03-2012
00:08
Kunegunda

Jesteś strasznie chamski i ograniczony, i dlatego tylko takie przypadki samotnych matek znasz.

02-03-2012
22:51
ZawszePodGórkę

A co w przypadku, gdy mąż ginie w wypadku? To też jest wtedy samotna matka.

04-03-2012
11:47
fretka

Każdy ludzi ocenia patrząc po sobie. Kłamca z góry założy, że ten naprzeciwko również kłamie. Nieszanujący się człowiek, drugiego też za takiego ma.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.