Przeczytaj oryginalny post blogu
29-12-2011
23:36
Redaktor

Hokeiści Ciarko PBS Bank Sanok zdobyli w czwartek po raz drugi z rzędu Puchar Polski. W finałowym meczu w Arenie Sanok, ekipa Marka Ziętary pokonała po rzutach karnych Aksam Unię Oświęcim 3-2. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Krzysztof Zapała.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Gdy na początku II tercji w przeciągu dwóch minut gospodarze zdobyli dwie bramki, wydawało się,  że spokojnie rozstrzygnął losy meczu na swoją korzyść. Tymczasem to prowadzenie było początkiem całego zła, jakie od tej pory działo się w ekipie z Sanoka. Goście nie dość, że jeszcze w tej samej tercji doprowadzili do remisu, to na lodzie poruszali się znacznie żwawiej od gospodarzy, po których było widać, że z minuty na minutę…

31-12-2011
12:51
Borjan

Gratulacje i życzę równiez zdobycia mistrzostwa Polski !!! Chciałem być na finale ,ale cóż za późno chciałem sobie klepnąc bilety przez internet .Niestety hala w sanoku mieści tylko 4500 widzów i bilet szybko sie rozeszły .A szkoda ….