Przeczytaj oryginalny post blogu
04-01-2012
11:33
Redaktor

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN TAURON BASKET LIGA. Po czterech z rzędu zwycięstwach we własnej hali, koszykarze Siarki Jezioro zostali zastopowani.

Tarnobrzeżanie w poniedziałek nie sprostali Zastalowi Zielona Góra. W najbliższej kolejce, już w czwartek, ekipa trenera Dariusza Szczubiała zagra w Zgorzelcu z Turowem.

Losy meczu z Zastalem rozstrzygnęły się w połowie trzeciej kwarty, wówczas to zielonogórzanie wygrywali 60:52. Gospodarzom nie udało się już zniwelować tej straty choć przed przerwą potrafili odrobić identyczny dystans. Tym razem wypracowanej przewagi goście nie oddali już do końca pojedynku.

- U nas, jak zwykle, któryś z graczy miał słabszy dzień. Nie możemy trafić tak, żeby sześciu, siedmiu zawodników zagrało na swoim optymalnym poziomie – utyskiwał szkoleniowiec Siarki…