Przeczytaj oryginalny post blogu
13-10-2011
10:56
Redaktor

PLUS LIGA. Hit kolejki dla Resovii. Siatkarze z Rzeszowa wygrali ze Skrą 3-2. Emocji w hali na Podpromiu wypełnionej kompletem publiczności nie brakowało.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Po dwóch pierwszych partiach na tablicy był remis  1-1. W pierwszym secie lepiej prezentowali się rzeszowianie, którzy mocną zagrywką starali się uprzykrzyć życie Skrze. Dobrze w tej części gry prezentował się Gyorgy Grozer, którego skuteczny atak zakończył seta. Druga partia to zdecydowanie lepsza gra gości. Podopieczni Jacka Nawrockiego popełniali przede wszystkim mniej własnych błędów, co wymiernie przyczyniło się do wygrania tej części meczu.

Set numer trzy ponownie na swoją korzyść rozstrzygnęli gospodarze, ale po partii numer 4 ponownie był remis. Tą część  meczu Skra wygrała na przewagi.

Ostatnią część meczu lepiej zaczęła Resovia,…