Przeczytaj oryginalny post blogu
22-08-2011
10:24
Redaktor

III LIGA. Sztafeta pokoleń w przemyskiej Polonii. W meczu przeciwko Stali kolejny raz na boisku zagrał ojciec z synem.
ZOBACZ ZDJĘCIA

Wprowadzony po przerwie Mateusz Wanat uratował w końcówce meczu jeden punkt dla Polonii, która przegrywała już 1-3. Trener gospodarzy był zadowolony zwłaszcza z postawy młodych zawodników. Spory niedosyt panował za to w ekipie z Sanoka.

Gdy na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry goście mieli dwie bramki w zapasie, wydawało się, że pewnie sięgnął po drugą w tym sezonie wygraną. Tymczasem ambitnie grający gospodarze, za sprawą wspomnianego już Wanata doprowadzili do remisu. Spory wpływ na taki stan rzeczy miały wymuszone zmiany, jakich w końcówce musiał dokonać trener gości, Roman Lechoszest. – Najpierw musiałem ściągnąć z boiska…