Skąd 49 mln zł oszczędności na inwestycjach drogowych?
Przeczytaj oryginalny post blogu
30-11-2012
17:04
Redaktor

RZESZÓW. Okazuje się, że ok. 49 mln zł mniej będą kosztowały przebudowy czterech głównych dróg w mieście. Niestety, nie oznacza to, że pieniądze pójdą na inne inwestycje.

Na inwestycje władze miasta wydadzą o 49 mln zł mniej unijnych pieniędzy, niż pierwotnie zakładały. Okazało się bowiem, że oszacowane przez nie kwoty na realizację dużych inwestycji drogowych w…

30-11-2012
20:10
ROMAN

sporo kasy zostało – wystarczyło by na 2 proste mosty przez Wisłok i jeszcze na kawałek jezdni -

30-11-2012
20:10
Obywatel X

Pewnie, że "warto" oszczędzać. W Lezajsku przykładowo będzie kładziony asfalt na obwodnicy bezposrednio na ubitą ziemię – bez kamienia na podłożu. Tak teraz się w Polsce robi drogi. A interes się kręci – w pół roku po szumnym otwarciu przez naszego "kochanego" p-osła Rynasiewicza (napewnoo się pokarze, żeby zrobić sobie reklamę), będzie potrzeba remontować obwodnicę, ale już wtedy Zbyszek się nie będzie POkazywał, bo on Lezajsk ma daleko w …, tylko jak będą kolejne wybory to sobie onas przypomni.

01-12-2012
15:55
pniok

Pan Jan K. z Boguchwały nich się martwi zakorkowanymi drogami w swojej gminie.. Skoro nie chcieli do Rzeszowa, to nie powinni się tym martwić.
A poza tym, to chyba dobrze, że są oszczędności. Zawsze będzie mniejszy wkład własny… Jakby trzeba było zapłacić więcej niż było zakładane, to zapewne mielibyście zmartwienie dlaczego wydano tyle pieniędzy.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.