SKANDAL! Strefa płatnego parkowania to kolejny podatek od mieszkańców Rzeszowa!
Przeczytaj oryginalny post blogu
06-04-2012
06:10
Redaktor

RZESZÓW. Prezydent Ferenc znowu przeciwko obywatelom.

Urzędnicy miejscy postanowili wprowadzić strefę płatnego parkowania w centrum Rzeszowa.  Tym samym prezydent Ferenc i jego świta po raz kolejny próbują wmówić rzeszowianom, że robią coś dla ich dobra, gdy tymczasem czarno na białym widać, że to nieprawda i…

06-04-2012
08:57
jaro

Popieram i pełna zgoda. Mieliście siły walczyć o zniesienie strefy, to miejcie i teraz w nie dopuszczeniu do powstania strefy.
Wdzięczność mieszkańców będzie dozgonna.

06-04-2012
10:18
Paweł

No to teraz nareszcie wszyscy mieszkańcy zobaczą jak kiepskiego mają prezydenta. Napewno nie pilnuje on praw i interesów mieszkańców Rzeszowa, ale sporą sumę każdego roku da zarobić jakiejś firmie obsługującej tę płatną strefę.

Sam Ferenc i jego urzędnicy nadal będzą jeździć do pracy samochodami i albo wystawią dla siebie bezpłatne pozwolenia na parkowanie w centrum Rzeszowa albo za pieniądze miasta (czyli za pieniądze mieszkańców) wykupią płatne miesięczne abonamenty na parkowanie i sami płacić nie będą. A co tam – niech prywatna firma zarobi jeszcze więcej, a ciemny lud niech to funduje.

Bezsensowne wprowadzenie strefy płatnego parkowania może być początkiem końca Ferenca i jego kilkunastu ludzi w Rzeszowie. Ponad 10 lat zmarnowanych dla rozwijania miasta już wystarczy.

06-04-2012
11:49
rysiek

3/4 urzędasów zwolnić! a pozostałym nowe angaże, o połowe mniejsze bo i tak jeszcze będzie ich za dużo !
I niech się wreszcie wezmą za robotę, ciule ! :o:

06-04-2012
21:38
hybik

popieram, strefa płatnego parkowania to bubel, urzednicy beda miec za darmo albo za pół ceny, firmy w centrum też , to się mija z celem i tak miejsc parkingowoych nie będzie, niech Ferenc lepiej pomyśli o parkingu poziomowym w centrum gdzieś, byłoby super…..mam nadzieje ze strefa i cały ten pomysł upadnie…..kolejny bubel….

08-04-2012
12:03
Czekam na sygnał

Dziekujemy pranie prezydencie i prosimy o wiecej podatków!!!!

08-04-2012
12:32
Michał

A ja się nie zgodzę, oczywiście jeden warunek. Jeżeli chodzi o strefę płatnego parkowania jestem za, gdyż w okolicach rynku nie ma możliwości zaparkować gdyż cały dzień zalegają tam samochody urzędników lub pracowników pobliskich sklepów, więc między godziną 7 a 15-16 nie ma tam szans zaparkować. W pozostałych godzinach problemu nigdy nie miałem. Więc jak dla mnie jeden warunek strefa płatnego niech będzie lecz bez żądnych upoważnień dla urzędników, gdyż oni większość miejsca nam zabierają, niech się też pomęczą żeby zaparkować a jak już znajdą miejsce niech zapłacą tak jak my bez taryfy ulgowej. (Na pewno rozwiązałoby by to problem – i niech nam wtedy nie piepszą żeby przerzucić się na MPK, bo albo wszyscy albo nikt

09-04-2012
00:57
Paweł

Mam proste rozwiązanie wyimaginowanych i przesadzonych tzw. problemów z parkowaniem w centrum Rzeszowa.

Niech Ferenc nakaże wszystkim swoim urzędnikom, żeby nie parkowali swoich samochodów w centrum miasta, tylko niech parkują poza centrum, a ostatnie 300 do 500 metrów do pracy to już mogą sobie podejść pieszo. Niech urzędnicy parkują np. na pustym parkingu przy hali na Podpromiu.

Wtedy centrum miasta będzie niemal puste i każdy bez problemu znajdzie miejsca do bezpłatnego parkowania.

I żadna firma kolesiów urzędników nie będzie się bogacić na prowadzeniu tzw. strefy płatnego parkowania.

Jak sądzicie, czy Ferenc pokaże, że potrafi nakazać swoim urzędnikom, aby po raz pierwszy zrobili coś wartościowego dla Rzeszowa? To byłby przełom!

Obstawiam, że Ferenc nie wpadnie na taki pomysł, bo moim zdaniem Ferenc realizuje głównie takie pomysły, które za ogromne pieniądze mieszkańców Rzeszowa dają świetnie zarobić jakimś firemkom (znajomym królika?). 

 Np. wynajmowanie fajansiarskich świecidełek świątecznych w cenie 700 tysięcy za 2 miesiące wiszenia – czyli miasto wynajęło świcidełka płacąc za 2 miesiące ich wiszenia tyle, ile faktycznie kosztuje wybudowanie 3 średnich domków jednorodzinnych (brawo Super Nowości za porównanie). Czy za bochenek chleba Ferenc też zapłaciłby 150 do 200 złotych gdyby to szło z jego portfela?

10-04-2012
12:13
wit

Jest Hetmańska i Langiewicza a co z Dąbrowskiego i Jagiellońską.
Zastanawiam się czy to będzie strefa czy tylko konkretne ulice.
No i najważniejsze Panie Prezydencie – GDZIE SĄ OBIECYWANE PARKINGI !?

10-04-2012
14:17
Kominiarz

Strefa jak najbardziej potrzebna i powinna się sprawdzić ale pod warunkiem, że urzędasy nie będą zwolnieni z opłat. Bo to głownie oni zagracają centrum miasta dojeżdżając do pracy.

11-04-2012
09:18
adam

Ferenc to bucek i ma raka dlatego coś mu se firgoli w muzgu

15-04-2012
22:38
edzio

Czy nie jest dziwne że wprowadzenie strefy płatnego parkowania zbiega się z otwarciem przez o.Bernardynów parkingu podziemnego :) ja osobiście nie wierzę w przypadki więc gratuluję ojczulkom marketingowca.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.