Śledczy wykryli w rządowym tupolewie ślady trotylu
Przeczytaj oryginalny post blogu
06-11-2012
14:48
Redaktor

WARSZAWA. Macierewicz kontra prokurator Szeląg.

W trakcie śledztwa w Smoleńsku były użyte trzy urządzenia „dające pewność wykrycia materiału wybuchowego” – stwierdził wczoraj w Sejmie Antoni Macierewicz.

Macierewicz, szef sejmowej komisji ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej, powołał się na poniedziałkowy artykuł, który ukazał się w „Gazecie Polskiej Codziennie". Stwierdzono w nim, że płk Ireneusz Szeląg, szef Naczelnej Prokuratury Wojskowej, na konferencji prasowej 30 października wprowadził…

07-11-2012
11:37
radca prawny

Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
A jak to wygląda u nas??
Jeden taki już 5-ty rok chodzi i podjudza przeciw rządowi wybranemu w demokratycznych wyborach.

07-11-2012
18:15
marika

Radco prawny czemu cytujesz stalinowski paragraf 212 kk.? Ile Ty masz lat, że się do tego przepisu przywiązałeś?
Nawet Michnikowi wstyd stosować ten przepis i woli zakładać sprawy jakoby spółka AGORA poniosła straty.

A jak zakwalifikujesz te osoby, co po latach dochodzą prawdy – chociażby rehabilitacji osob, nawet jeżeli wykonano wyrok śmierci na niej?
Swoją drogą z Ciebie radca prawny jak z koziej ….. trąba. Widać, jakie Ty masz pojęcie o postępowaniu procesowym i zbieraniu dowodów w sądach polskich i na świecie.

07-11-2012
18:15
mono

Generał Sikorski nie chciał podpisać się pod dokumentem, że Katyń to zbrodnia niemiecka. Rosjanie oburzyli się, że poprosił Czerwony Krzyż o wyjaśnienie tej zbrodni. Wiedział kto zamordował jego przyjaciół i podwładnych, z którymi rozstał we wrześniu 1939 r. A już na wiosnę 1040 r. ślad po nich zaginął. Od lat dochodzimy, co wówczas się wydarzyło i nic od przyjaciół Moskali nie da się wyciagnąć. Kogo zamordowano, gdzie pochowano.
Z pokolenia na pokolenie rodziny czczą pamięć zamordowanych w Katyniu – nawet wówczas gdy groziło za to więzienie lub w najlepszym wypadku wysoka grzywna.

Teraz w katastrofie smoleńskiej też trzeba by dojść do prawdy objektywnej prawda Radco Prawny?
JakTy reprezentujesz w sądzie klienta – według preferencji partii poltycznej, która rządzi?

10-11-2012
17:27
radca prawny

Adwokat w sadzie reprezentuje klienta i mowi to co klient sobie zyczy. To co adwokat sobie mysli o danej sprawie nie ma nic wspolnego z tym co mowi "za pieniadze". Zrozumiales ?
Adwokat wcale nie musi wierzyc w to co mowi !!

11-11-2012
09:17
digit37

A może te wysokoenergetyczne substancje to zawartości "małpek" ? ?
Przecież tak licząc na "łeb" uczestnika tej eskapady po około dziesięciu lub i nawet więcej tych pojemników to daje niezły wskaznik ! !
Przecież ci co lecieli tym samolotem to nie byli sami abstynenci , a zamówienia Kancelarii wykazują że te "pojemniczki" to była normalność ! ! !

12-11-2012
09:48
Ambroży

digit – gdyby Biedroń z Palikotem byli w tym składzie miałbyś wiele racji., ale wtedy szkoda byłoby dla tych dwóch czcionki aby o nich pisać?.

12-11-2012
09:48
Darek

Ani Piłsudski, ani Komuna takim kłamcom jak PISOWCY nie pozwoliliby chodzić wolno. Na co ta prokuratura jeszcze czeka?

12-11-2012
12:10
Ambroży

Darek jeśli jesteś młody , poczekaj aż dorośniesz , jeśli masz coś z głową idź się leczyć ?. Nawet czasem zomowcom udawało się zastanowić – jakie ty masz pojęcie o Niepodległości, PRAWIE,i Wolności???

12-11-2012
13:02
mrika

Radco prawny

Akurat jest odwrotnie. Adwokat nie mówi co klient sobie życzy. Po co brać adwokata, skoro klient może powiedzieć wszystko sam co sobie życzy. Jeżeli sprawa jest cuchnąca i widać, że klient kłamie adwokat nie bierze tej sprawy. Wśród tej grupy zawodowej akurat dbają o to co inni sobie o nich myślą na podstawie prowadzonych spraw.
Ale ty mówsz, że jesteś radcą prawnym, a nie adwokatem. Tylko mówisz, a nie jesteś. Ze sformuowaniem zdania masz problem, a gdzie dopiero prawo materialne czy procesowe? Nie ta klasa, nie ta rasa.

13-11-2012
10:05
Ambroży

Wczoraj w zakłopotanie wprawił mnie prezydent Komorowski , który w rozmowie z Justyną Pochankę stwierdził o swoim poparciu ustaleń komisji Millera podczas gdy minister Spraw Zagranicznych Sikorski w takim samym wystąpieniu w RMF i obaj z Jackiem Żakowskim mówią wyraźnie o zamachu.!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.