Śmierdzące ścieki wpłynęły do zalewu
Przeczytaj oryginalny post blogu
23-08-2012
06:14
Redaktor

RZESZÓW. BOGUCHWAŁA. Straż Miejska dostała skargi na zanieczyszczanie zalewu nieczystościami.

- Dostaliśmy wiele skarg na zanieczyszczanie zalewu. Ludzie skarżą się, że to GOKOM (Gospodarka Komunalna Sp. z o.o) z Boguchwały wlewa nieczystości do kanalizacji sanitarnej – mówi Jadwiga Jabłońska, Z-ca komendanta Straży…

23-08-2012
07:55
ROMAN

no i proszę gdzie te instytucje kontrolujące – jeszcze nikogo nie złapali – teraz będzie bicie piany – i przepychanki – nie my to oni – kiedy to się skończy ?

23-08-2012
08:36
Arek

Za prezydenta Janowskiego w Rzeszowie były plany zasilania miasta woda z Bratkowic gdzie znajdują się zbadane duże podziemne zasoby wody. Wykonano nawet odwierty i był projekt budowy rurociągu do zbiorników wodnych które miały znajdować na granicy miasta i osiedla Przybyszówka.Może warto aby wrócić do tych planów sprzed lat i pomyśleć o zasilaniu hybrydowym miasta w wodę zdatna do picia.Pobieranie wody z zalewu gdzie wokół jest dużo napływajacych ścieków nie mówiąc o dużym zakładzie pracy jakim jest WSK- Rzeszów która zużyta wodę również wraca do zalewu. W innych miastach Europy jak choćby Rzym woda doprowadzana jest z górskich zbiorników wodnych i jest zdatna do picia bez uzdatniania dawniej przez akwedukty a teraz rurociągami i im sie to opłaca a my zawsze musimy kombinować.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.