Solidarni z Elżbietą Haśko
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-10-2012
11:56
Redaktor

W obronie nauczycielki ze szkoły w Wiązownicy stanęli parlamentarzyści, katolicki portal i użytkownicy Facebooka.

Jest nauczycielką. Napisała kilka zdań na temat homoseksualizmu na swoim koncie na profilu społecznościowym. Dołączyła do tego link z artykułem z czasopisma…

05-10-2012
13:47
Ola

jawna dyskryminacja Pani pedagog jest skandaliczna, wypowiedzi przecza standardom przyjetym w cywilizowanych krajach, nagle znalezli sie obroncy… a na fb ta Pani ma zalediw nieduzo ponad 2 tys. tzw. fanow. – zreszta wypisywane takm komentarze sa czeto bardzo dyskryminujace !!!

05-10-2012
14:30
Natalia

W dzisiejszych Super Nowościach ukazał się artykuł Pana Krzysztofa Kuchty pt. "Solidarni z Elżbietą Haśko" oraz jego komentarz "Czas postawić tamę homopropagandzie".  To, co zastanawia to fakt, że w pierwszym "tytule" Pan Kuchta posiłkuje się słowem tak znanych "autorytetów" w kwestiach moralności, jak redaktor Terlikowski czy Senator Jaworski, nie prezentując zdania żadnego specjalisty ani osób mających zdanie odmienne – ot rzetelność dziennikarska. Gdyby Pan Kuchta napisał taki artykuł w normalnym europejskim kraju, choćby w GB, już by dziś nie pracował, no chyba, że byłaby to gazeta pokroju "Frondy", ale nie lokalny dziennik. Szanowny Panie Krzysztofie, po pierwsze: ani Pana zasługą, że jest Pan heteroseksualny, ani homoseksualistów "winą", że mają odmienną orientację. Ja chcę żyć w kraju, w którym ludzie nie będą dyskryminowani ze względu na cokolwiek, w tym orientację seksualną, kolor skóry czy światopogląd. Oczekiwałabym, że media, które są czynnikiem opiniotwórczym i kształtują świadomość społeczną, będą raczej propagowały idee równości, niż przyczyniały się do eskalacji nienawiści i utrwalały stereotypy w myśleniu.

05-10-2012
15:53
ROMAN

no proszę powróciło stare czyli; jedna słuszna myśl po lini i po bazie – kto ma inny pogląd sru kontrola – kiedy w końcu ta kometa pierdutnie – bo mnie to już męczy .

05-10-2012
18:00
stary

…czy to już będzie norma, że za mówienie prawdy o pewnych problemach emocjonalnych będziemy stawać przed Komisjami Dyscyplinarnymi? A może od razu przed sądem? No jest duża szansa, że tak będzie. Bo gejom i lebijkom wolno wyrazac swoje poglady a nawet lżyc heteroseksualnych ale jesli to juz idzie w druga strone to sie nazywa homofobia. No kogos chyba pogielo w tym kraju. Nie mam zamiaru strzelac czy ponizac pedałow, ale nie dajmy sie zwariowac przez tak zwane media opiniotworcze. GW tvn i inne hecniaki opanowane przez pedalstwo, dlatego tak zaciekle bronią swojego. niech homosie zyja sobie w spokoju tylko niech d..py nie zawracaja normalnym ludziom-marszami, małżenstwami czy adopcja dzieci. a jesliby sie okazalo ze dziennikarze SN trafią do sądu to tez by mnie to specjalnie nie zdziwiło. w tym kraju cenzura jest wlasnie w sądach. nie piszesz po mysli wpływowych 50 tys za obraze dobr osobistych. to jest dopiero homofobia

06-10-2012
10:11
andzia

ja w pełni popieram poglądy pani Elżbiety, skoro można leczyć pedofili, a homoseksualisci są prawie takim samym zagrożeniem , można też leczyć tych drugich jak się dowiaduję?
tylko czy ci zboczeńcy chcą się leczyć?
to tak jak z alkoholkami, uważają się za zdrowych,

06-10-2012
10:11
e-czytelnik

Jestem zaskoczony neutralnością supernowości24.pl.
Wczoraj przeczytałem artykuł na nowiny24.pl, który znacznie odbiegał od poziomu powyższego artykułu.
Tendencyjny i w jedynej słusznej linii (efekt mody na poprawność polityczną) – poziom nowin znacznie spadł, do wysokości kostki potocznie zwanej brukową.
Stąd też nie widzę potrzeby dalej czytania artykułów na nowiny24.pl.
Poziom + Piano, to najlepszy tandem opisujący aktualny stan nowiny24.pl
Super Nowości jak na razie trzymają w miarę poziom:)

06-10-2012
10:14
jasiek

to wina kościoła-sutanna wiemy ci czyni a, innym zabrania i jeszcze moher nakręca

06-10-2012
10:15
realista

OBUDŹ SIE POLSKO!!!!!!!!!!!!!!! TAK ŹLE TO CHYBA JESZCZE NIE BYŁO, A NADCHODZI JESZCZE GORSZE. NA NORMALNOŚĆ TEŻ JUŻ NIE MA CO LICZYĆ. CHCIELIŚCIE TUSKA I PO, TO MACIE. A PALIKOT ZE SWOJĄ ZGRAJĄ TEŻ JUŻ NOGAMI PRZEBIERAJĄ. CZY NORMALNI POLACY NIE ZASŁUGUJA NA NORMALNOŚĆ? CZY TO JUŻ DYKTATURA HOMOSEKSUALISTÓW NASTAŁA?

06-10-2012
10:15
Darek

Pani Elżbieto popieramy i życzymy wytrwałości w tym nierównym pojedynku z tzw. opiniotwórczymi mediami. .

06-10-2012
14:07
waleria

bo nowiny podjęły homopropagandę, zblizają się do poziomu brukowca, kiedyś uzywałem ich do podcierania w wc, ostatnio, na znak protestu, zrezygnowałem

06-10-2012
14:07
Bramkarz

Wszystko można nazwać normą nawet to ze od jutra kto chodzi normalnie to też jakiś fob – trzeba chodzić na rękach taka będzie teraz norma Geje lesbijki oto standardy do nich trzeba równać A małżeństwo kobiety z mężczyzną należy ukrywać Czy tego uczy nas Dekalog Matka Kościół Czy tego uczył nas Jan Paweł II Występki sodomskie są szczegółnie ciężkie bo są wbrew naturze i to musi się odbić czy wcześniej czy póżniej na społeczności Ludzie z takimi skłonnościami powinni zrobić wszystko aby się nawrócić a deprawatorzy nie widzący nić złego w takich zachowaniach opamiętać Innej drogi nie ma

06-10-2012
14:07
mania

czyli oczekuje pani homopropagandy

06-10-2012
14:07
mania

kurator=strażnik homoseksualizmu (w czasach PRL kurator=straznik socjalizmu) – wspaniałe zajęcie

06-10-2012
20:10
valerin max

waleria napisał(a):

bo nowiny podjęły homopropagandę, zblizają się do poziomu brukowca, kiedyś uzywałem ich do podcierania w wc, ostatnio, na znak protestu, zrezygnowałem

czy waleria to ona, on, czy ''ono..  bo jeśli ''ono,, to nie dziwne że mogło się ''to,,  podcierac gazetą bo ma tyłek odporny na tarcie.

06-10-2012
22:18
ula

Taką postawą nauczycielka uczy, że MOŻNA mieć inne poglądy niż te, narzucone przez „postępową” część społeczeństwa. Mamy tolerancję, na różne poglądy?

06-10-2012
22:18
edna

Taliban na podkarpaciu ma się dobrze.

06-10-2012
22:21
ROMAN

do p. Natalii-
równość to wzajemny status ludzi w polityce i socjologi -ale teorie są takie ; przytaczam
-równość to zaprzeczenie wolności
-równość to niewola
-równość to nie to samo co identyczność
- równość to wymóg -[ brak to barbarzyństwo ]
- równość to rzeczywistość czy mit – czy dopiero będzie ?
- równość to też – chęć melioryzacji ludzi niższych warstw społecznych do wyższych
- równość to i obniżenie elit na poziom tłumu
z czym mamy do czynienia dzisiaj ?

07-10-2012
01:30
krzysztof

Ludzie obudźcie się, nie dajmy się manipulowac tym chorym zboczeńcom, bo za chwilę zaczną nam wmawiac że to my jesteśmy nienormalni.Mam nadzieję że przez tych zboków pani Elżbieta nie będzie miała więcej przykrości. Pan Krzysztof Kuchta napisał bardzo dobry artykuł i też się go czepiają. Tak panie Krzysztofie, należy postawic tamę homopropagandzie bo ci chorzy zboczeńcy zaczynają nam robic wodę z muzgu, nawet tu Natalia napisała że media powinny propagowac idee równości między kolorem skóry, normalnymi ludżmi a chorymi zboczeńcami. Niedługo powiedzą że pedofilia to też odmiennośc seksualna. A w tej gaz… wyb… to chyba dużo pracuje takich odmiennych seksualnie. 

07-10-2012
12:11
Obserwator

A co do tego wpisu ma kurator Wojtas? Czy ta sprawa zdarzyła się na terenie szkoły? Czy zachowanie nauczycielki ma znamiona przestępstwa? Czy z równie dużym zaangażowaniem walczy on z powszechnie panującymi w szkołach patologiami, bo jakoś nie słyszałem żadnej jego wypowiedzi na ten temat? Czy wyznacznikiem standardów zachowań ma być w Polsce Gazeta Wyborcza? Podobnych pytań można postawić znacznie więcej. Ale czy jest szansa, aby otrzymać na nie pozytywną odpowiedź???

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.