Spalarni śmieci na razie nie będzie
Przeczytaj oryginalny post blogu
30-05-2012
06:06
Redaktor

[caption id="attachment_53431" align="alignleft" width="300" caption="– Nie chcemy smrodu w sąsiedztwie naszych domów ani kopcących kominów. Jeżeli zostanie podjęta decyzja o takiej inwestycji, to wszyscy mieszkańcy muszą solidarnie zaprotestować. Nigdy nie uwierzymy, że firma ze Starachowic wybuduje przyjazną dla środowiska spalarnię. Dla niej najważniejsze będą zyski i z mieszkańcami nie będą…

31-05-2012
09:00
Kaptowaniec

W Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu stoi spalarnia odpadów nieczynna, bo ktoś zadecydował o zainstalowaniu prototypowego filtra, który niestety nie działa. Koszt inwestycji to koszt filtrów, bo wszystko inne jest sprawne no i ma chyba najwyższy komin spalarni w Europie. Pomijam fakt, że nikt nie wyciągnął konsekwencji z podjęcia decyzji zainstalowania niesprawdzonego filtra projektu jakiegoś profesorka.

16-07-2012
10:45
Robert

witam
panowie radni ,którzy wypowiadają się na temat utylizatorni plazmowej – nie spalarni ponieważ nie ma tam procesu spalania , ale podgrzewania odpadów do bardzo wysokich temperatur- nie mają kompletnie pojęcia o temacie. Jestem w stanie zrozumieć to szczególnie ,że wypowiadają się na ten temat "fachowcy", radni z PiS , ponieważ każda mądra propozycja, która nie jest autorstwa przedstawicieli tej partii, jest po prostu głupia. Tyle w temacie i proponuję panom radnym zapoznanie się z takimi utylizatorniami ,które działają u naszych sąsiadów czy w USA. Wcześniej polecam kurs obsługi komputera.
pozdrawiam

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.