Sprawca wypadku nie przyznał się do zarzutów
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-02-2012
11:06
Redaktor

RZESZÓW.  Nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, co w konsekwencji doprowadziło do śmierci trzech osób.

Taki zarzut usłyszał kierowca tira, który wczoraj spowodował wypadek na drodze krajowej nr 9, w Boguchwale, pod Rzeszowem.

Sprawca nie przyznał się do zarzutów. Potwierdził natomiast, że uczestniczył w wypadku. Grozi mu do 8 lat więzienia. – Dzisiaj zostanie skierowany do sądu wniosek o 3 miesięczny areszt dla sprawcy wypadku  – poinformowała Super Nowości Edyta Lenart, szefowa prokuratory rejonowej w Rzeszowie.

pb

22-02-2012
11:53
Józef

Co to znaczy " nieumyślne" spowodowanie katastrofy w przypadku gdy zaledwie 24 letniemu człowiekowi powierza się TIR-a. Nie nazwałbym tak sprawy, gdyby nie fakt z jakim na co dzień spotykam się na "4" i patrzę szczególnie na Rumunów szarżujących bez poszanowania znaków prędkości, przekraczania linii ciągłych. A jeśli jeszcze dodamy ranne zmęczenie nadmiernym nieprzerwanym gonieniem do celu?.
Co to znaczy kara 8-miu lat za śmierć trojga młodych ludzi???
Min.Gowin musi sporo popracować aby zlikwidować ten bałagan prawny wymiaru kar,równego traktowania wobec prawa przez sądy!.
Wystarczy dać przykład rodziny Grasiów z podrobieniem podpisów i Hojarskiej (na leg. szkolnej), Jarosława Wałęsy pędzącego motocyklem 115 km/godz na ogr. do 90km i kier. uczestniczącego w tym wypadku. O recydywiście podpalaczu samochodów syna znanego działacza z PZPN i Legii w W-ie nie wspominam?…

22-02-2012
12:01
Andrzej

Powinien dostac kare smierci a nie do 8 lat wiezienia. To jedyne na co zasluzyl !!!

22-02-2012
19:12
zgrzyt

TIR-y i towary powinny być wożone koleją. Kierowca z malucha po krótkim kursie siada na TIR-a.

22-02-2012
19:13
rzeszowiak2

łapac rowerzystów dalej i wsadzac do wiezienia na dwa lata !!!

tirowców – łamiących prawo drogowe puszczac wolno !

tego kto zgodził się na zweżenie drogi w Boguchwale powinno się publicznie napietnowac i zabronić zajmowania publicznych stanowisk kilka pokoleń do przodu jego potomkom .
i do kamieniołomu drania – niech łupie kamienie !

23-02-2012
10:20
antoni

kierowca tira narodowsci rumunskiej bez stalego miejsca zamieszkania czyli co cygan? ruminskie tiry powinny byc zaraz na przejsciu sprawdzone dokladnie technicznie i nie wpuszczane dalej w nasz kraj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.