Sprzątaj liście, bo dostaniesz mandat
Przeczytaj oryginalny post blogu
19-10-2012
18:38
Redaktor

KRAJ, PODKARPACIE. Właścicieli domów czeka pracowity czas. Wszystko to za sprawą spadających liści, które są znakiem jesieni.

Zalegające na chodnikach zeschnięte i zwilgotniałe liście mogą być bardzo niebezpieczne dla przechodniów. Nawet 500 złotych mogą zapłacić osoby, które nie pozamiatają liści z chodników przyległych do ich prywatnej posesji.

Zgodnie z obowiązującym prawem, właściciele domków jednorodzinnych…

20-10-2012
12:36
wedkarz

A od czego sie Miejskie sluzby porzadkowe aby sprzatac MIEJSKIE a nie moje chodniki. Chodnik nie jest wlasnoscia wlasciciela posesji ale miasta.
Niech sobie miasto sprzata swoje posiadlosci albo niech mi placi za sprzatanie miejskich chodnikow przyleglych do mojej wlasnosci.

21-10-2012
22:14
ROMAN

panie redaktorze – nadchodzi zima proszę teraz przygotować stosowny artykuł – podaję uprzejmie Panu redaktorowi temat;
szeregówki- chodnik miasta- Ja odśnieżam chodnik [ śnieg na skraj chodnika- nadmieniam szerokość trotuaru około 4 metry] – przyjeżdża pług śnieg z jezdni sru na chodnik który odsypałem ze śniegu przed chwilą[ zasypuje 85 % jego szerokości ]
- przyjeżdża mądra ekipa straży miejskiej i mandat ; bo chodnik zasypany – czyli co mam śnieg zabrać do szafy
- ponadto ja mam odsypywać śnieg sukcesywnie – utrzymujący przejezdność drogi odsypuje drogę jak przestaje padać [ a jeśli np, pada 4 dni to chałda którą mi " glutnie " na chodnik z jezdni/ odcinek 7 metrów/ ma wysokość 1 metra
- czyli jak to jest – po prostu jaja do potengi entej – co mnie obchodzi chodnik miasta ; że " zasrany " liśćmi czy śniegiem- niech mi miasto płaci za jego utrzymanie w odpowiednim standarcie , nie ?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.