Sprzedaje dzieciom papierosy i wódkę!
Przeczytaj oryginalny post blogu
29-10-2012
06:10
Redaktor

TARNOBRZEG. Rodzice uczniów szkoły podstawowej mają dość bezkarnej właścicielki sklepu, która sprzedaje ich nieletnim dzieciom niedozwolone używki.

O bulwersującym procederze, który ma miejsce w jednym z osiedlowych sklepów w tarnobrzeskiej dzielnicy Dzików, dowiedzieliśmy się od matki ucznia, który został przyłapany na kupnie papierosów na sztuki.…

29-10-2012
10:11
K.Bimbała

POlacy nic się nie stało!

30-10-2012
19:26
robocop

Śmiać mi się chce.

Z czego? Z tego jak to ludziska z wręcz chwalą się w gazecie swoimi porażkami wychowawczymi… No bo jak inaczej nazwać sytuację gdy "kochany synek" kupuje papierosy?
Może zamiast tak jechać po zachowaniu sprzedawczyni, które -jeżeli miało miejsce*- jest karygodne, należy przyjrzeć się wartościom jakie wpoiło się swojemu potomstwu.

*pamiętajmy, ze dopóki nie udowodni się łamania prawa i nie zapadnie skazujący wyrok sądowy, to sprzedawczyni jest niewinna.

Tak więc kochani rodzice, zamiast zrzucać wszystkie obowiązki na innych (państwo, innych obywateli) to sami zacznijcie należycie wychowywać swoje pociechy, bo to czy dziecko zacznie palić lub pić alkohol przed pełnoletnością, w PRZEWAŻAJĄCEJ MIERZE zależy od tego jak wychowacie swoje potomstwo!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.