Stal będzie płacić za korzystanie ze stadionu?
Przeczytaj oryginalny post blogu
24-01-2012
00:04
Redaktor

RZESZÓW. Kontrowersji wokół miejskiego stadionu ciąg dalszy .

Klub rzeszowskiej Stali, aby korzystać ze stadionu będzie musiał co roku startować w przetargach i płacić ratuszowi za korzystanie z obiektu. Wybudowanie trybuny stadionu ze środków unijnych wymusiło zmianę dotychczasowych warunków korzystania z obiektu przez klub. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Stal przekazała stadiom miastu w darowiźnie z zastrzeżeniem, że przez 99 lat będzie obiekt dzierżawić.

Stadion Stali został przekazany miastu w 2006 roku. Miało to oddłużyć obiekt oraz umożliwić jego remont. W umowie władze klubu zastrzegły sobie, że będą obiekt dzierżawić przez 99 lat. Podczas przygotowań do budowy nowej trybuny…

24-01-2012
10:35
ROMAN

obiekt jest miasta no to inne zasady- jak będę chciał ze sąsiadem pokopać to mogę stanąć do przetargu i wynająć płytę na godzinę i sobie pokopiemy w gałę- tak samo jest np, z torami F1 – można wynająć tor np, na godzinę i sprawdzić jak "kucyki" pod maską grają- nie widzę po co tyle szumu – teraz wszedzie jest liczenie kasy i na stadionie też,.

24-01-2012
15:07
ERYK

OTO POLSKA WLASNIE! PARANOICZNY KRAJ Z CHORA WLADZA!

24-01-2012
23:14
edek

Jak to możliwe? Stal właściciel oddał aby teraz płacić za korzystanie? Taka chora sytuacja to tylko w Polsce! Normalnie żaden idiota by tego nie wymyślił ale w Rz :)

24-01-2012
23:14
sass

najpierw stal niech upilnuje tych gówniarzy malujących ciągle na blokach i filarach wiaduktów jakieś brednie w niebieskim kolorze

25-01-2012
11:59
Lesław

Redaktor zapomniał napisać z jakimi długami "oddał" klub miastu. Długi były nie do spłacenia dla klubu, a miasto stadion oddłużyło. Nic nie ma za darmo, niestety.

25-01-2012
13:49
Paweł

Witam,
Czytam i jestem w cięzkim szoku, dlaczego redaktor przedstawia tylko jedną stronę. Stal będzie płaciła za korzystanie ze stadionu ale dlaczego Pan Artur Getler nie napisał że koszty utrzymania obiektu, remontów bieżączych, itp. bedzie ponosiło miasto a nie Stal. Po drugie pisanie ze koszty przetargu mogą być zbyt duże to troszke mało żetelne, mogą też być mniejsze – tego nasz redaktor nie sprawdził, ale bardziej chwitliwe jest ze bedą większe!!!!!! ??????.
Ponadto należy pamiętać ze koszt utrzymania nowego obiektu bedzie większe niz koszt które były do tego czasu a Stal zbyt dobrze sobie nie radziła ponieważ przed przekazaniem miała niestety długi. Najważniejsza sprawa, dziwny strach działaczy Stali ( i Pana Redaktora) że na tym stadionie może zagrać Resovia. Wielkim kibicem nie jestem ale wiem ze istnieją kluby które grają na jednym stadionie i są to kluby w stawce znacznie wyżej niż nasza Stal. Jak Stal ma takie wielkie wymagania to może większy nacisk na zawodników niech kładzie zeby lepiej grali a jak będą wyniki to będzie i kasa nie tylko na stadion. Dlaczego wszyscy chcą kokosów jak ich na to nie stać ?????????????

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.