Stal się broni i proponuje
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-09-2012
10:38
Redaktor

W ostatnim czasie na łamach mediów sporo narzekań ze strony działaczy i kibiców Resovii. Jedni i drudzy mieli pretensje do władz miasta, a nawet województwa o to, że są nierówno traktowani.

Według nich władze stolicy Podkarpacia faworyzowały lokalnego rywala – Stal m.in. poprzez to, że sfinansowały renowację obiektu, który kiedyś był własnością biało-niebieskich. Dziś prezentujemy stanowisko jakie w tej sprawie ma Stal Rzeszów, która przesłała do naszej redakcji list otwarty.

List…

05-09-2012
12:03
rz

"Prowokacyjne wynajęcie stadionu na rozgrywki na stadionie miejskim STAL w Rzeszowie przez klub Resovię ma pokazać, że mieszkańcy Rzeszowa powinni sfinansować jeszcze oprócz kosztów eskorty Policyjnej kibiców Resovii – rozbudowę stadionu, który jest własnością uczelni."

Ludzie! co to za bzdury…

Stadion Miejski, jak sama nazwa wskazuje ma służyć W S Z Y S T K I M w Rzeszowie drodzy działacze. Takie samo prawo do korzystania z niego mają WSZYSTKIE kluby sportowe, szkoły, instytucje itp. Gdzie tu jest prowokacja? No tak, ale niektórym skacze ciśnienie że rywal zza miedzy gra tu swoje mecze. To aż tak bardzo boli???

Ten list to jedna wielka histeria! Więcej dystansu panowie; może mały urlop? Pogoda dopisuje – kocyk i nad Wisłok kaczki karmić. Tylko wyjdzie na zdrowie..

05-09-2012
13:02
oleg

a po co wogule piła nożna , jak tam kibice tylko piją i sie biją , wyzywaja ludzi itd, zamknąć te pseudo stadiony boiska zaorac i ziemniaki posadzić.

05-09-2012
20:16
kumaty

…..a ciebie analfabeto , najpierw do podstawówki na reedukację , a potem idź na turniej brydża, albo szachów! Tam nie biją , piją itd. ;P

05-09-2012
20:16
ROMAN

rozwiązanie jest proste – prezes Lato jako PZPN- kasuje co roku od roku 2009 od firmy SPORT-Five 6 milionów euro rocznie z tytułu umowy jaką podpisał osobiście z tą firmą w 2009 roku z tytułu zrzeczenia się wszystkich wpływów z tytułu organizacji meczów reprezentacji Polski na rzecz tej firmy + dodatkowo oddał wszelkie prawa marketingowe i telewizyjne w zamian właśnie ta firma wpłaca tą kwotę na konto PZPN – nadmienię że Pan Lato umowę podpisał sam a gdzie zgoda zarządu – no to teraz jak jest forsa to niech wysłupła na stadion parę centów co ?
nadmienię że ta firma tj. Agencja Marketingu Sportowego z siedzibą w Hamburgu notowana na giełdzie w Paryżu miała np. przychody w roku 2002 – 638 miliona euro a w 2003 – 590 milionów euro
w minionej edycji na 286 meczy pucharu UEFA – miała prawa do transmisji 200 meczy.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.