STOLICA BILETOWEJ KOMPROMITACJI
Przeczytaj oryginalny post blogu
12-02-2012
14:52
paulina

RZESZÓW. – Biletowego horroru ciąg dalszy. Pomimo nieznacznego wzrostu temperatur, nie przybyło od tego biletów w kioskach. Niektórzy liczą na pojawienie się biletów wraz z pierwszymi przebiśniegami – my jednak nie będziemy czekać z założonymi rękami i dlatego wysyłamy kolejne pismo do Pani Wojewody – informuje Ireneusz Dzieszko z Prawicy Podkarpackiej.

Oto jego treść:

Rzeszów, 10.02.2012 r.

Pani Małgorzata Chomycz
Wojewoda Podkarpacki

Bardzo ważnym dla Miasta Rzeszowa jest kwestia otrzymania kilkuset milionów złotych w ramach tzw. programu transportowego. Niestety, władze Miasta prowadzą działania w tej dziedzinie w sposób bardzo nieroztropny, przekraczając kolejne terminy, przedstawiając nierealistyczne koncepcje. Istotnym założeniem programu transportowego jest wzmocnienie komunikacji publicznej.

Jednocześnie jednak Prezydent Rzeszowa Tadeusz…

12-02-2012
19:13
ROMAN

a może autor listu o biletach napisze następny – JAK NASZE WOJEWÓDZTWO -jest przygotowane do walki z groźnym wirusem który nas zaatakuje od wschodu tkzw. AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ" – przenoszony też przez dziki – czy na granicy wsodniej już są rozlokowani – myśliwi/ gajowi/leśnicy/ kłusownicy – straż graniczna i wop aby rozpocząć odstrzał dzików które zarażone rozpoczną na nas szarżę-

12-02-2012
19:14
ROMAN

listy ludzie piszą ale co to da ? prawda jest taka – wojewoda/ marszałek/ prezydent/ zastępcy/ sekretarze/ przewodniczący/ dyrektorzy/ naczelnicy/ zastępcy/ zastępcy zastępców/ kierownicy/ zastępcy kierowników/- cała armia decydentów- i co są warte ich decyzje – tyle co ubiegłoroczny śnieg – nikt nie umie wydać stosownej decyzje – w dniu tym i tym mają być bilety w kioskach – trwa przepychanka- bicie piany- znane wszystkim kręcenie lodów bo – nie ma konkretnej osoby do kierowania – są strachoputy- nikt nie jest kompetentny do podjęcia takiej prostej decyzji jak sprawa dystrybucji biletów- i to jest cała władza- przepisy/ dyrektywy/ rozporządzenia/ustawy/ zarządzenia/okulniki/ dyspozycje / masa papierów i co z tego wynika – no dalej nic tworzą makulaturę nawet jej nieznając bo za chwilę nowe zarządzenia/ korekty/ nowelizacje- i co i dalej nic – jedyny ratunek w komecie – kiety tąpnie ?

12-02-2012
19:14
jur

…bez problemów kupowałem bilety. Dwukrotnie po 10 szt. jeżdżę bez problemów.

12-02-2012
22:23
irkkuuu

jesteśmy stolicą imitacji, oj wielkiej imitacji śmiechu warte….

13-02-2012
09:07
ad

Romanie tak cie lubiałam…..ale jesteś zerem!

13-02-2012
10:33
edek

gdzie mozna kupić bilety??? jest jakis kiosk co sprzedaje?

13-02-2012
11:45
edek

gdzie kupowałeś? u kierowcy chyba!

13-02-2012
12:43
maćko

list formalny i w podpisie "pozdrawiam serdecznie" ???
co to jest ??!! jak Pan zna wojewodzine to niech Pan pójdzie na kawkę pogadać

13-02-2012
13:49
Paweł

Witam,
piszę po raz kolejny pod artykułem z "wielką aferą biletową". Dla tych którzy śmieją się z określenia "stolica innowacji" : już od dawna można kupić bilety przez telefon komórkowy (który to zapewne każdy posiada). Po ściągnięciu niewielkiej aplikacji i zalogowaniu się na stronie (nie podam jakiej żeby nie było że reklamuje) można kupować bilety. Jest to proste jak wysyłanie sms-a. Nie są naliczane dodatkowe opłaty (chyba że ktoś nie ma w telefonie darmowego internetu w pakiecie). Korzystam z tego systemu już 3 miesiące i nigdy nie było problemów (czy są to obrzeża miasta o północy, czy godziny szczytu w centrum). Wszystkie informacje dostępne są na stronie mpk i większości przystanków. Dla redakcji: zamiast rozdmuchiwać balon nienawiści wzajemnej (rządzący jacy są każdy widzi, nieważne z jakiej partii – to samo BAGNO) powinna podpowiadać mieszkańcom rozwiązania ułatwiające życie. Chyba że nie taka jest wasza misja…
pozdarwiam

13-02-2012
22:35
Sylwia

Bezproblemowo kupuje bilety w kiosku na lisa kuli obok fryzjera, jak również koło grafiki.. Nie wiem czemu inni mają problem.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.