Stolica Imitacji czy Wesołe miasteczko?
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-12-2011
12:55
paulina

Jak się okazuje już teraz “Stolica Imitacji”, o pardon – “Innowacji” – jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast w Polsce.

Wobec powyższego wizja utworzenia sieci buspasów jawi się jako zapowiedź prawdziwej ulicznej hekatomby. Naszemu genialnemu prezydentowi te wszystkie statystyki zupełnie nie przeszkadzają – on pójdzie na wojnę z każdym kto uważa inaczej. A że to być może nawet całe miasto to cóż – można powiedzieć rzeszowianom – Macie coście chcieli!. My, jako gazeta, oczywiście nie ustaniemy w protestach przeciw tak absurdalnym pomysłom, ale żeby owe protesty mogły być skuteczne potrzeba inicjatywy samych mieszkańców Rzeszowa. Drodzy Państwo! Koniecznie zaprotestujcie przeciw budowie kolejnych buspasów, bo jeżeli prezydent Ferenc przeprowadzi swój szalony plan, to rzeczywiście pozostanie nam tylko jazda zatłoczonymi…

27-12-2011
09:35
jarozpis

Najpierw trzeba wymusić, aby Pan Prezydent zapłacił z własnej kieszeni za bzdurny już w założeniach program komunikacyjny Rzeszowa, może rozmowa do kieszeni podziała skuteczniej jak apelowanie o rozsądek.
Może trzeba wytoczyć proces za marnowanie publicznych pieniędzy?
Brak "racjonalnych" wyjaśnień Pana Chłodnickiego, stąd może nietrafna moja ocena poczynań Pana Prezydenta.

29-12-2011
12:18
Czytelnik

"Wesołe miasteczko"? to będzie istny lunapark po którym będziemy się poruszać gondolami, kolejką naziemną, których stacje będą zapewne przy okrągłych kładkach. W razie wielkich korków zawsze możemy użyć miejskiego roweru. W obliczu tego co nas czeka, powinno się raczej pomyśleć o skuterach miejskich, bo kto będzie pedałował kilkanaście kilometrów? Tak czy inaczej czeka nas "Resovia Luna Park"

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.