Stop seksualizacji dzieci
Przeczytaj oryginalny post blogu
07-06-2013
15:42
Redaktor

Rodzice walczą o konstytucyjne prawo do wychowania dzieci i przeciwstawiają się homolobby, które wywiera nacisk na Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Jeszcze do niedawna dzieci do 12. roku żyły w tak zwanej latencji, czyli uśpieniu jeśli chodzi o sferę seksualną. Obecnie nie tylko nie są chronione przed treściami, których nie rozumieją, ale są permanentnie atakowane przez obrazy, książki…

07-06-2013
20:47
maniek

widać ta "nauczycielka" jakaś z burdelu wzięta, a dyrektor tej szkoły sam pewnie wali stojaka albo ona mu wali, świat poj..ebów

08-06-2013
09:44
wiola

Dokładnie, popieram w 100% wypowiedź manka.

08-06-2013
09:45
Janek

To to jeszcze nic, za pare lat i pedofilia będzie prawnie zalegalizowana, ba bedzie nawet promowana, już dziś jesteśmy u progu nowej mody wszczepianej z zegarmistrzowską precyzją psychomanipulacji ideologicznej, ta nowa moda polega na tym iż bycie homosiem czy bycie lesbijka jest mega trendy.

http://thewordwatcher.blogspot…..zenia.html

08-06-2013
09:45
yalle

Zamiast uświadamiać dzieci i chronić przed niechcianymi ciążami i paskudnymi zachowaniami starszych utrzymujcie je nadal w ciemnocie a póżniej płaćcie za to. Matolstwo Pospolite Polskie! Świadomość to podstawa normalnego wejścia w dorosłe życie, a nie" bociany i kapusta".

08-06-2013
09:45
miras

dokładnie. świat poj.ebów…
A może nie "Wielka księga siusiaków" tylko jeszcze: "księga wielkich siusiaków"???
A pomoce naukowe to wibratory? Czy może filmy z dziecięcym porno?
Świat poj.ebów…

08-06-2013
17:59
MK

"Uświadomione" dzieci masz w Wielkiej Brytanii i Skandynawii. Zaowocowało to wzrostem ciąży wśród nastolatek. Nawet telewizja "młodzieżowa" nakręciła serial "16 and pregnant". Żeby było jeszcze żałośniej, nastąpił wzrost zachorowań na kiłę – mimo tego, że dzieciakom rozdaje się prezerwatywy, a w UK pigułki antykoncepcyjne (rozdawane bez wiedzy i zgody rodziców, co oczywiście wywołało oburzenie).

Poczytaj sobie – jeśli znasz angielski na jako takim poziomie (google i 5 sekund szukania).

08-06-2013
21:12
RYSZO

PLATFORMA OBYWATELSKA GNOI I PONIŻA NASZ KRAJ! ( bo tam spec tajniacy ruscy i niemieccy działają)

08-06-2013
21:41
Janek

Czytajcie portale typu prisonplanet.pl , alexjones.pl , zmianynaziemi.pl i inne. Przeciwstawiajcie się takim decyzjom.
NWO czy jak tam zwał wlasnie malymi kroczkami sie realizuje, tylko zorganizowany sprzeciw może temu zapobiec.

Czlowiek jest stworzony do wyższych ideałów, typu miłość, zakochanie, urodzenie potomków, seks? jak najbardziej tak, tyle że ma do tego emocjinalnie odpowiednio dorosnąć. Jesli tak mlodą psychę sprowadzi się do czysto fizjologicznego zaspokajania wlasnych popedów – a wpierw skutecznie rozbudzając ten popęd to trzeba się zastanowić jakie to konsekwencje przyniesie w pozniejszym okresie.
Myslę że tak naprawdę decyzje o tej edukacji zapadly w nie dokonca jawnych organizacjach. Ludzie ci zdaja sobie sprawę że odpowiednio w pewien sposob okaleczona tak mloda osobowość skutkuje w pozniejszym czasie że takimi masami bedzie łatwiej rządzić.
Jesli ktoś nie oglądał wykladu pt "Jak napaść na panstwo" autorstwa Jurij Bezmienow to bardzo polecam, dostepny jest na YT.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.