Stracił panowanie nad samochodem. Dwie osoby w szpitalu
Przeczytaj oryginalny post blogu
27-05-2013
13:48
paulina

TARNOBRZEG. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w niedzielę (26.05) przed godz. 18 na tarnobrzeskiej Wisłostradzie.

55-letni kierowca toyoty yaris stracił panowanie nad pojazdem, rozpędzony samochód uderzył w wał przeciwpowodziowy, a następnie dachował zatrzymując się na poboczu drogi. Kierowca i jego pasażerka z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

en/KMP Tarnobrzeg

27-05-2013
14:52
kierowca

Przeciez od wislostrady do walu jest kilkanascie metrow i na calej trasie od Tarnobrzega do mostu w Nagnajowie jest TYLKO 1 zakret i to lagodny. Zeby na takiej trasie spowodowac wypadek to podejrzewam ze "cos sie musialo dziac" lub samochod byl niesprawny !!!

27-05-2013
19:41
borys

jechałem tamtędy na prostej drodze to było. przeleciał mi idipota przed maską. za duża prędkość i stracił panowanie (podejrzewam że wjechał w tą studzienke co jest przy pasie zieleni). zatrzymałem się udzielilem peirwszej pomocy, potem ludzie przybyli znad tego jeziorka to odjechałem.
ale szczerze to zapierniczał bardzo szybko i mam nadzieję że takich przestępców drogowych będą zamykać, bo naraził mnie i 3 inne osoby które ze mną jechały. 5 s i by w nas uderzył.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.