Strażakom zabraknie na prąd i gaz! Już… na wiosnę?
Przeczytaj oryginalny post blogu
19-02-2013
17:10
paulina

RANIŻÓW. Jak można oszczędzać na bezpieczeństwie ludzi? – pytają druhowie. 

Wójt Daniel Fila radykalnie obciął gminną dotację dla ochotniczych straży pożarnych. Druhowie są w szoku. – Kiedy zobaczyłem, ile pieniędzy ma trafić do OSP, zaczęło mną telepać. Wychodzi na to, że już wiosną zabraknie nam na gaz, na prąd, na wszystko – nie kryje emocji Bogdan Mul (46…

20-02-2013
09:32
prosty pan

radnym Mulu poznali sie już nawet rodzice likwoidowanych szkol w Zielonce i Staniszewsim. Żeby podlizac sie Filii podczas glosowania nad jedną i drygą uchwałą miał podobno wtedy bardzo ważne telefony do załatwienia. Bo gdyby byl to zarowno przy glosowaniu za jak i przeciw trzeba wykazac odwagę. A jesli chcial naprawde wywalczyc pieniadze na straze to czy przyszedło chociaz na komisję ktora pracowala nad budzetem, przecież wtedy (przynajmniej tak bylo wczesniej) można miec realny wplyw na budzet. Ale na komisji nie ma prasy i nie można sie pokazac. A to że budzet zobaczyl dopiero na sesji to niedobrze swiadczy o tym radnym. Rownież tego pana poznali tez w sokolowie. Nie bronie Filii bo nie ma za co ale w tym przypadku ma pewne racje.


20-02-2013
09:32
Ambroży

Czytam z uwagą ten serial o wójcie FILI i dochodzę do jednego wniosku , gdyby tak do tych strażaków dorośli jeszcze dziennikarze w każdym zakątku naszego kraju musiałby samoistnie nastąpić regres w
rządzeniu i służeniu przez władze społeczeństwu. Dziś obserwując obrady sejmu na temat osiągnięć negocjacji budżetu na lata 2014 -2020 oraz naciągania przez koalicję rządzącą wbrew Konstytucji na ratyfikację paktu fiskalnego radzę tym co mają możliwość odsłuchania wystąpienia posła Szczerskiego w Sejmie , aby na poważnie zastanowili się dokąd zmierza Polska i do czego są mimowolnie wykorzystywani nieświadomi zagrożenia także strażacy z ekipy Pawlaka?. Opierając się na tym artykule trzeba głośno zapytać czy strażacy kolejno po Policji maja w każdym przypadku doświadczać dobrobytu stworzonego przez PO?PSL??

20-02-2013
11:41
szeryf

Na co OSP potrzeba gazu ? Co to obiady gotuja ? OCHOTNICZA wiemy co to znaczy. Jak sa potrzebni to wtedy sie zgalaszaja do akcji. Rozumiem energia elektryczna ale gaz ? Chinskie zupki to mozna se zrobic na wodzie gotowanej z czajnika. Moze im hotel jest potrzebny a nie remiza na sprzet p-pozarowy ?

20-02-2013
13:14
drewasre

ty jestes glupszy niz ustawa przewiduje – zapewne gaz sluzy do ogrzewania budynku remizy . jakbys nie wiedzial to nazywa sie c.o.

21-02-2013
07:57
jt

Jak można oszczędzać na bezpieczeństwie ludzi? – pytają druhowie.

Można oszczędzić na durnych sztandarach, pocztach, pokazach, prezentacjach, a przede wszystkim na nieustannych imprezach w remizach i i pijanych nocnych wartach przy grobie,
można sobie odmówić idiotycznych wyjazdów daleko poza teren gminy….teraz wam druhowie przypominam wyjazd pod Przemyśl – odpowiadają nie-druhowie.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.