Strażnicy miejscy w roli kiepskich detektywów
Przeczytaj oryginalny post blogu
14-11-2012
06:10
Redaktor

RZESZÓW. Ktoś wyrzucił dokumenty naszej Czytelniczki, a teraz ona sama ma duże kłopoty.

Rzeszowscy strażnicy miejscy znaleźli na nielegalnym wysypisku kilka kserowanych dokumentów naszej Czytelniczki. Tylko na tej podstawie uznali, że to ona jest winna wysypywania śmieci. Sprawa trafi do sądu, za co Pani Magdzie grozi grzywna do 1…

14-11-2012
10:00
wiesiek

Już kilka razy czytelnicy pisali że instytucja Str.Miejski jest zbyteczna szkodliwa społeczeństwu opłacana naszych podatków. W/w artykuł jest potwierdzeniem słusznych zasadnych postulatów społeczeństwa o likwidacji tego bezużytecznego szkodliwego stworu

14-11-2012
10:59
Zbigniew

Popieram Pana Wiesława.W pierwszych założeniach Straż Miejska i Gminna miała dbać o porządek czyli czystośc na posesjach i w ich okolicach oraz czystośc ład i porządek w miejscach publicznych takich jak okolice bazarów itp..Ale w pogoni za pieniędzmi przejęła na siebie częśc zadań Policji jak chocby fotoradary i inne czynności.
Ta formacja działa na zasadzie jest coś na TOPIE to działamy.I tak najpierw nagminnie zakładali blokady kół, potem wyposażyli się w fotoradary.Czekamy na inne innowacyjne pomysły ..Teraz chcą broni palnej myslę że trzeba im dac to sami się wystrzelają bo jesli chodzi o pozim szkolenia to są na ostatnim szczebli tej drabiny.Jak przyjdzie moda na inne pomysły zaraz się pod to podłączają.
Jestem za likwidacją Straży Miejskiej i Gminnej bo jest nieskuteczna i nieefektywna w działaniach.
A samorzady gdyby 50% pieniędzy idących na Straże przeznaczyli dla Policji mieli by większą ilośc patroli .
A co zdarzenia opisanego w artykule powyżej to zapewne wśród tych dokumentów jest też i kilka innych papierów i choćby kopert i pism urzędowych na podstawie nich mozna dojśc do kogo należą śmieci.
Ale jesli są tam tylko dokumenty tej pani lub innych osób to jak znam życie nie tylko ją straznicy oskarżą o zasmiecanie terenu.A tak przy okazji to ile było tych dokumentów . 2-3 worki czy tylko teczka lub skoroszyt.Jak zwykle Straznicy poszli po najmiejszej linni oporu.Mamy dokumenty i winnego paragraf mu znajdziemy.

14-11-2012
11:45
Wacław

Powinniśmy wziąć przykład z Jaślan i rozpocząć akcję likwidacyjną pseudo straż. Złóżmy wniosek o referendum w sprawie likwidacji sm.

14-11-2012
12:10
misiek

odezwał sie były zomowiec "zbigniew"

14-11-2012
12:10
lolo

a stworem to jestes ty wiesiek .jak cie stara kopnie w dupe.do roboty sie wez gamoniu ,

14-11-2012
12:47
Wacław

misiek i lolo dzielnie chodzą po bulwarach miasta (ale tylko jak jest ładna pogoda) trzymając się za rączki, ich czarna przebrana to prawdziwy postrach dla pięciolatków wracających z przedszkola. Cie wielcy stchuże porządku codziennie narażają czystość swoich przebranek na szwank, ścigając niebezpiecznych przestępców tj. dziadków emerytów pijących piwo na ławce blokowej. A kiedy w okolicy pojawia się grupa osiedlowych meneli misiek i lolo udowadniają że Usain Bolt jeszcze dużo musi się nauczyć zanim dojdzie do ich poziomu …..

14-11-2012
15:29
lola

STRAZNIK DO ZWOLNIENIA -JAK MOZNA POSADZAC KOGOS O WYRZUCENIE WŁASNYCH DOKUMENTOW -CZYTELNYCH! nawet glupi by tak nie zrobil.wine trzeba komuś udowodnić!komendancie WISZ NALEŻY FUNKCJONARIUSZA ZWOLNIĆ JAK SIĘ NIE NADAJE DO TEJ ROBOTY!TA PANI WINNA WNIESĆ SKARGĘ DO PANA FERENCA NA PRACE TEGO PRACOWNIKA! WSTYD I HAŃBA.

14-11-2012
20:31
ROMAN

jak sobie przypominam to po/ okrągłym sedesie/ ma być /kolorowa tryskająca woda/ potem / aquapark/ no i / ZOO/ -
sądzę że ta formacja to jedynie powinna być zatrudniona właśnie do pracy w tym obiekcie / ZOO/- tam wykażą się stosownymi predyspozycjami – na początek mogą zacząć naukę wyprowadzania pawianów na spacer
-

14-11-2012
20:31
mamnick

Tzw.Straż MIejska…Łażą i szukają dnia wczorajszego…STRAŻ WIEJSKA bawią się w ,,W-11"..Proponuję w MPGK się zatrudnić….

14-11-2012
23:09
bolo

to są idioci, chińczyki z nimi się nie dogada…….

14-11-2012
23:10
Aga

Wydaje mi się, że czytelniczka została przez straż miejską wprowadzona w błąd. Sąd wyda wyrok zgodnie z wnioskiem straży i w ogóle nie będzie merytorycznie przyglądał się sprawie.Dopiero w sytuacji gdy po doręczeniu czytelniczce wyroku wniesie ona sprzeciw (nie podlega żadnej opłacie) sprawa zostanie skierowana na rozprawęi dopiero wtedy sędzia "pochyli się nad sprawą" i ją merytorycznie rozpozna. Radzę czytelniczce by na pierwszej takiej rozprawie wniosła o zasądzenie na jej rzecz kosztów postępowania wg norm przepisanych. Powodzenia – ciocia dobra rada!

15-11-2012
09:45
roman

rozgonić tych darmozjadów na cztery wiatry !
co za duren wymyslil Straż Miejską ?

16-11-2012
08:03
Ceramiczny

Dokumenty czytelniczki były pierwszym śladem, nie dziwi, że została pierwszą podejrzaną.
Ale na dokumentach typu podanie o pracę znajdują się dane firmy, więc niech Czytelniczka się nie obraża, tylko próbuje pomóc.

Na Ceramicznej jest totalny bajzel – zapraszam SN i Czytelników – jedźcie i sprawdźcie.
Kto zobaczy, zapyta: Gdzie jest straż miejska i co robi?

Tak więc: coś robią – źle, nie robią czegoś – źle.
Ot, Polacy…

16-11-2012
12:17
darek

zapytajcie ludzi ze stalowej woli czy im brakuje tych darmozjadow,co prezydent. Szlęzak zrobił z kasą za wynagr. tych nieudacznikow

16-11-2012
23:28
Rydzyg

Wychodzi na to, że taka na ten przykład Straż Miejska to zbiorowisko niekumatych niedouczonych prostaków co to juz nigdzie roboty znaleźć nie mogło cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha :)))))))))))))

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.