Forum

Strażnik graniczny uratował tonącego 5-latka
sp_BlogLink Przeczytaj oryginalny post blogu
15-04-2019
14:05

LUBACZÓW. Niewiarygodnie! 5-latek wpadł do rzeki i dryfował z prądem. W falach Lubaczówki zobaczył go strażnik graniczny, który akurat miał tego dnia wolne. Nie wahał się ani chwili, czy skoczyć do wody i uratował 5-latka. Mały Norbert jest w stabilnym stanie, a koledzy i koleżanki z BiOSG są dumni ze st. chor. Krzysztofa Cozaca.

To była fajna i dla Krzysztofa Cozaca z Lubaczowa wolna sobota (13 kwietnia). Pogoda dopisała, więc poszedł sobie wraz z rodziną na spacer wzdłuż rzeki Lubaczówki. Nagle z mostu zobaczył jakiś obiekt dryfujący z prądem rzeki. Nie mógł uwierzyć, bo coś co raz znikało pod powierzchnią wody, a raz się nad nią pojawiało okazało się być... dzieckiem! Strażnik graniczny skonstatowawszy to nie wahał się ani chwili, skoczył do mętnej w tym miejscu i głębokiej wody. Przez głowę przemykała mu raz po raz myśl, ze jeśli teraz nie zdoła wyciągnąć dziecka, to pójdzie ono na błotniste dno brudnej toni i nie zdoła go już odnaleźć. Jednak udało się i strażnik graniczny złapał dziecko mocnym uchwytem i wyciągnął na powierzchnię. Dostali się do brzegu i tu st. chor. K. Cozac szybko zdjął chłopczykowi mokre ubrania, zawinął dziecko w koc i z pomocą przypadkowego kierowcy, który widząc niecodzienną scenę zatrzymał się, by pomóc, umieścił 5-latka na tylnym siedzeniu samochodu.

Image Enlarger

Wezwano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Mały Norbert, bo tak ma na imię uratowany chłopiec, trafił do lubaczowskiego szpitala. W tej chwili jego stan jest stabilny i nie zagraża mu żadne niebezpieczeństwo. Okazuje się, że malec bawił się na brzegu rzeki i zsunął się z niego do wody.

Koleżanki i koledzy z Bieszczadzkiego OSG są pełni podziwu dla st. chor. Krzysztofa Cozaca i dumni z niego. A on sam nie uważa, by zrobił coś nadzwyczajnego i że każdy na jego miejscu postąpiłby tak samo. Brawo Panie Krzysztofie!

emka

16
Dodaj komentarz

avatar
15 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
pomyslowy DobromilusotyfoAldona z PigalakajanStanisław Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
usotyfo
Gość
usotyfo

Jak Usztywnic Penisa

pomyslowy Dobromil
Gość
pomyslowy Dobromil

sprubój mleka z gipsem

Aldona z Pigalaka
Gość
Aldona z Pigalaka

Nikt nikomu nic nie zabrał. Powiem tak. Trzeba zmobilizować rzeszowską policję do tego, aby zaczęła rygorystycznie podchodzić do rowerzystów. Miasto wydaje ciężkie miliony na ścieżki rowerowe, a jest tak, że jest ścieżka, a koleś w obcisłych gaciach, w hełmofonie na głowie jedzie sobie obok po ulicą i pisze sms.
Rowerzyści terroryzują kierowców za aprobatą władz miasta, a policja prowadzi jakieś chore akcje dot. niechronionych uczestników ruchu drogowego.
Rowerzyści stają się coraz bardziej agresywni i robią nas wszystkich w bambuko. Trzeba to uciąć w zarodku, zanim zostanie zawiązana i zalegalizowana mafia rowerowych bandziorów.

jan
Gość
jan

Stalin takich nazywał pożytecznymi idiotami

Stanisław
Gość
Stanisław

plakat poparcia nauczycieli to można do kibla na podtarcie a NIE poparcie,a co do oglądania tv to oglądam wszystkie a was niedługo to nie będziemy czytać bo popieracie POpaprańców tyle w temacie.

Aldona z Pigalaka
Gość
Aldona z Pigalaka

To nie czytajcie towarzyszu.

ter
Gość
ter

zlikwidować kartę nauczyciela, za dni strajku obciąć wynagrodzenie nauczycielom, dodatkowo obciążyć nauczycieli za wynajęcie opiekunek przez rodziców dla dzieci,które nie mają opieki w szkole

Seweryn
Gość
Seweryn

Jeśli chodzi o korzystne pozyczki, to ze swojego doświadczenie mogę wam polecić abyście sprawdzili ofertę od AASA. Mają na prawdę korzystne warunki , a okres spłaty pożyczki to nawet 24 wygodne i nisko oprocentowane raty

hijena
Gość
hijena

najlepszy sposob na to ,zeby nie smierdzialo w autobusie, ani potem ,ani tanim dezodorantem ,to po prostu częste mycie calego ciala ,a nie tylko okolic intymnych ,tylko kiedy idzie się na ruchanko. Dotyczy nie tylko mężczyzn ,ale kobiety

Adrian Bayford
Gość
Adrian Bayford

Cześć,

Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

Zapewniamy pomoc finansową osobom poszukującym kredytów. Finansowanie kredytowe i kapitał obrotowy w celu rozpoczęcia nowej działalności lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana przy korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji: (adribay0008@gmail.com)

Pożyczki przez internet
Gość

Moim zdaniem trudno znaleźć pożyczkę przez internet.

ter
Gość
ter

Trzeba koniecznie zlikwidować kartę nauczyciela, to będą siedzieć w szkole 8 godz i wszystko zdążą zrobić i poprawić sprawdziany i się nauczyć -jeśli nie umieją prowadzić zajęć.

Mariusz
Gość
Mariusz

To zrozumiałem, że jak będzie darmowa komunikacja, to te osoby co mają opłacone bilety miesięczne na MPK mają się zgłaszać po zwrot nadpłaty za ten dzień?

Ryszard
Gość
Ryszard

Może trzeba było zapytać mieszkańców, czy chcą takiego,,marszałka''(Ziuka). Zachęcam do lektury autora H. Pająk ,,Ponura prawda o Piłsudskim''.

Bonifacy Krufka
Gość
Bonifacy Krufka

Chcesz się napić piwa? Nie kupuj browaru. Potrzebne deski? Nie kupuj tartaku. Kamper można wypożyczyć na wakacje, ale zamówić trzeba już teraz.

Urzędnik z UM
Gość
Urzędnik z UM

Ja myślę że gdyby tak zwolnić połowę tych urzędników to by dalej wystarczyło.

Adrian Bayford
Gość
Adrian Bayford

cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (adribay0008@gmail.com)