Studenci zachowują się, jakby mieszkali w chlewie
Przeczytaj oryginalny post blogu
17-10-2012
15:52
Redaktor

RZESZÓW. – Za parę lat ci, którzy dzisiaj są studentami, mają stanowić elitę państwa? To ja się wyprowadzam z Polski – mówi pan Piotr, nasz Czytelnik.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o ogromnym problemie ze studentami, którzy wynajmują mieszkania w Rzeszowie. Problemy polegają na tym, że młodzi ludzie nie potrafią się…

17-10-2012
21:27
clonx

dzis poziom na uczelniach jest tak smiesznie niski ze kazdy głąb wychodzi z tytułem magistra.

18-10-2012
09:35
WOD

Jadu to ty masz po uszy!

18-10-2012
11:04
Karol

Cytat: Ven słusznie zauważa: “Większość tych pożal się boże studentów to buraczarnia z wioch , która nawet nie potrafi się wysłowić, a co dopiero mówić o kulturze. Dawniej większą kulturę mieli ludzie po zawodówkach. Wstyd przyszła inteligencjo”.
Ven to jest dopiero burak! Kultura ludzi z wiosek jest zdecydowanie większa od miejskiego chamstwa, gdzie rodzice niczego nie potrafili nauczyć swoich dzieci, bo pracowali, a ich pociechy były wychowane przez TV, internet i miejską tandetę centr handlowych, więc jeśli chodzi o studencki chlew to wycszedł on z ludzi miastowych.

18-10-2012
11:04
Markiz de Sade

Autor artykułu chyba pochodzi z miasta, skoro przytacza tylko te wypowiedzi, które dotyczą studentów ze wsi.
A chamskie zachowania dotyczą także studentów z innych miast naszego kraju.

18-10-2012
11:05
stenka

Jestem oburzona ale na skarżącego się na studentów./Super Nowości 12-14 pażdziernika/ Nie oceniajmy wszystkich według jednego. Mialam przyjemność poznać kilku studentów spoza Rzeszowa, wynajmujących mieszkania na Słonecznym Stoku. Gdyby nie przypadek, że musiałam ich odwiedzić, bo na ich tarasy spadło mi " pranie", to nie wiedziałabym, że to są studenci. Zawsze cicho, spokojnie i kulturalne zachowanie wobec innych mieszkańców..Miłym dla mnie zaskoczeniem był porządek, czystość i świeże powietrze w mieszkaniu, chociaż prowadzili tam małe gospodarstwo jak gotowanie, pranie itp.. Nie mieli prywatnych samochodów, korzystali z komunikacji publicznej. Piszę w czasie przeszłym, bo po roku się wyprowadzili,a szkoda. Mogli być przykładem dla osiedlonego tu chyba '' miejscowego'' znacznie starszego /ojca dzieciom/, którego zachowanie urąga wszelkim zasadom współżycia społecznego. Zastanawiającym natomiast jest, że w tym przypadku służby porządkowe nie działają ani szybko ani skutecznie. Chcę jeszcze podziękować młodzieży i studentom, którzy bardzo pięknie zachowują się w autobusach, zawsze ustępują miejsca starszym.To jest piękne i tak jest tylko w Rzeszowie.
A tych, którzy wobec studentów użyli w piątkowym wydaniu takich słów jak; chlew, obora, bydło,… zapytam; czy aby koszula nie jest bliska ciału?

Stenka

18-10-2012
11:07
ola

a Ci co wynajmuja to winni nie sa?? z regulu upycha sie w mieszkaniach ile sie da studentow, nie placa za wywoz smieci od tylu osob ile faktycznie mieszka itp., mieszkam tez w Centrum – na os. Tysiaclecia i tutaj tez wynajmuja studenci i jakos nie sa tacy jak opisani w artykule, dodatkowo jest akademik i tez jakos specjalnie nie ma z jego mieszkancami problemu !!
Owszem zawsze zdarzyc sie moze "dzicz" ale to jest margines !

18-10-2012
16:53
Ja

A większość ludzi nie patrzy na to ile pieniędzy zarabiają na wynajmie mieszkań i miasto na tym że Ci studenci wydają pieniądze w Rzeszowie.(Ciekawe jakby się cieszyli jakby te pieniądze były wydawane w innym mieście). A po drugie standard wielu mieszkań do wynajęcia studentom jest naprawdę niski albo wręcz porównywalny z oborą, do tego na większości stancji jest zero prywatności

19-10-2012
09:36
Markiz de Sade

Gupia jesteś1

19-10-2012
12:10
Antoni Kosiba

Prawda jest taka, że to studenci i parastudenci wywindowali tak ceny mieszkań w Rzeszowie. W mieszkaniu 3-pokojowym mieszka zazwyczaj od 6 do 8 studentów (po 2 w pokoju i 2 w przedpokoju).
W kawalerce średnio 2 -3.

Dzięki temu własciciele podnoszą ceny mieszkań do wartości krakowskich, bo wiedzą, że i tak studenci wynajmą (wychodzi 300 – 400 zł na twarz).

19-10-2012
12:11
blokers

to nie jad,torzeczywistość.Czy można posądzić 80 letnią staruszke owyrzucanie zuzytych prezerwatyw,niedopalków i butelek po tanim winie z hipermarketu przez okno?Piętro wyzej mieszka przyszła elita,studentki

19-10-2012
12:11
blokers

stenka znów jakies gowno jarałas.gdzie ty widzialas ustepujących miejsca studentów w autobusie.?Wejdz do studenckiej linii 19 objuczona siatkami jak juczny wielbłąd,przejedziesz całą trase nna stojaka ,bo młodzi ludzierozparci w fotelach jak w gospodzie zwiedzaja miasto z przyklejonymi nosami doszyby

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.