Tego jeszcze nie było! Woda w mieście tańsza niż na wsi
Przeczytaj oryginalny post blogu
06-12-2012
06:00
Redaktor

KOLBUSZOWA. Z jakiej racji Kowalski z bloku ma płacić mniej, niż Kwiatkowski w domu jednorodzinnym? – pytają przeciwnicy wprowadzenia oddzielnej ceny wody dla bloków. 

Od nowego roku cena wody dla bloków będzie niższa od tej, która dotrze do budynków jednorodzinnych. – Nie zgadzamy się na takie dzielenie mieszkańców na miasto i wieś – komentuje…

06-12-2012
09:32
Antyzgrzyt

Widać jasno, że zarządcy kolbuszowskich budynków roszczą sobie prawo do dóbr naturalnych. Cóż za wspanili ludzie!!

06-12-2012
12:12
podatnik

Jak z tego wynika zarzad spolki ktora dostarcza wode do domow w Kolbuszowej nie ma odpowiednich kwalifikacji do pelnienia tych obowiazkow.
Wynika z tego ze ludzie sprawujacy te obowiazki sa albo figurantami od brania poborow albo zajmuja te stanowiska po znajomosciach prawdopodobnie partyjnych jako ze nie maja ani wyksztalcenia ani doswiadczenia w wykonywaniu swych obowiazkow pracowniczych !!

06-12-2012
21:01
Bonifacy Krufka

Woda powinna być rozliczana w tej samej cenie – rozliczenie z dostawcą następuje na głównym wodomierzu przy przyłączu budynku, nieważne czy jedno czy wielorodzinnego.
A to że w S-ni Mieszkaniowej trxzeba z tego głównego licznika odjąć zsumowane odczyty podliczników w mieszkaniach, a różnicą która niewątpliwie wystąpi oraz kosztami rozliczenia obciążyć mieszkańców tto sprawa S-ni i mieszkańców.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.