telegazeta TVP kłamie jak nut
25-06-2012
14:00
K.Bimbała

""Także kwestia medialna znalazła swe odbicie w komunikacie. Biskupi zapoznali się z treścią wspólnego listu prezesów zarządów Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radia skierowanego do Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Jak czytamy, „podzielają powszechne zatroskanie o los mediów publicznych”, równocześnie „upominają się o traktowanie mediów katolickich na równi z innymi w procesie koncesyjnym i o przyznanie TV Trwam miejsca na cyfrowym multipleksie”. ""
Powyżej zamieszczam nie zmieniony i niesfałszowany cytat KEP – poza normalna troską o media publiczne i przyznanie TV TRWAM miejsca na multipleksie nie mogłem doszukać nakłaniania przez episkopat wiernych do płacenia abonamentu (i to wbrew temu co kiedyś sam premier czynił – aby nie płacić – obecnie też jest zwolennikiem dofinansowania mediów z budżetu).

Wczoraj czytając telegazetę już myślałem , że Episkopat pogięło, aby  zmuszać wiernych do płacenia za coś,co jawnie walczy z wiarą Kościołem , religią i jest bardziej przychylne palikociarni!. Uważam, że wydawać pieniądze na sowite opłacanie w mediach publicznych rodziny T.Lisa , Wojewódzkiego itd bez zastanowienia byłoby czymś kuriozalnym!.        

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.