To niesprawiedliwe - mówią o scaleniu działek mieszkańcy wsi
Przeczytaj oryginalny post blogu
13-12-2012
06:03
Redaktor

ZACZERNIE. – Śmiał się ze mnie, że jak jestem stara, to już mi pole niepotrzebne – oburza się na geodetę pani Zofia.

- Płakać się chce – mówią o tzw. scaleniu działek spowodowanym budową odcinka autostrady A4 mieszkańcy wsi Zaczernie (pow. rzeszowski). Z nowego rozdziału są zdecydowanie…

13-12-2012
15:14
Dario_Karwalio_Wikar

Wujek i ciotka są na zdjęciu.

13-12-2012
15:55
rzeszowiak

Mieszakńcy Zaczernia takie sprawy w Rzeszowie to załatwia się od ręki, nie chcieliscie być w mieście to teraz cierpcie podobnie jak mieszkańcy Malawy z tymi wiatrakami.

13-12-2012
20:49
mieszkaniec gminy

O ile się orientuję to stroną w sprawie są Urzędnicy Gminy Trzebownisko. Co zatem zrobili, jak pomogli mieszkańcom podczas prac scaleniowych? Czy wójt będzie tak chętnie robił zdjęcia nowo wytyczonym drogom gminnym jak czynił to w folderze chwalącym Gminę wydanym prawie rok temu? Coś mi się wydaje że akurat tym się nie pochwali bo drogi mimo że będą wytyczone to choćby żwiru na nich nie zobaczymy przez najbliższe długie lata. Zgadzam się z "mieszkańcem" – chcieliście Gminy to macie. Tutejsi urzędnicy tylko martwą się o swoje posadki a nie przejmują się czy mieszkańcom będzie żyło się lepiej.
Może Pan wójt wytłumaczy jakim cudem jego podwładni wydają np pozwolenia na budowę w miejscach pozbawionych jakiegokolwiek dojazdu?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.